آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107350
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  از ایجاد امنیت تا پخش ۸۰۰ هزار بطری آب خنک توسط یگان‌های ویژه ناجا

  معاون اجتماعی فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا ،گفت: پخش ۸۰۰ هزار بطری آب خنک، برپایی غرفه‌های خیاطی، تعمیر کالسکه و استفاده از سیستم‌های آب پاش و مه پاش برای خنک کردن زوار از دیگر اقدامات مأموران یگان ویژه در مرزهای ۴ گانه است.

  آوای شمال/ یگان‌های ویژه ناجا با استقرار در مرزهای چهارگانه تمام تلاش خود را در راه تامین امنیت  زوار اربعین حسینی و عبور و تردد بدون معطلی زایران در دستور کار دارند اما انگار در کنار آن هیبت مقتدرانه مأموران یگان ویژه برای تامین امنیت، خدمت‌رسانی به زوار نیز در اولویت کار است.

  محسن عمادی معاون اجتماعی فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ماموران یگان‌های ویژه نیروی انتظامی تمام سعی و تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند علاوه بر ایجاد امنیت در مرزهابه زوار حسینی نیز خدمت کنند.

  معاون اجتماعی فرماندهی یگان‌های ویژه ناجا، تصریح کرد: خدمت به زوار اربعین حسینی در دستور کار ماموران پلیس است؛ در همین راستا ماموران این فرماندهی با توزیع ۸۰۰ هزار بطری آب خنک، ایجاد محل اسکان موقت و سرپوشیده برای زوار، برپایی غرفه خیاطی برای تعمیر لباس، غرفه واکس برای تمیز کردن کفش‌های زوار، ایجاد غرفه تعمیر کالسکه و ارایه خدمات پزشکی تلاش دارند تا خدمتی خالصانه را ارائه دهند.

  وی با تاکید بر اینکه ارائه خدمت به زوار تا بازگشت آخرین زائر به میهن  ادامه خواهد داشت به استقرار خودروهای آب‌پاش در ورودی مرزها اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به ازدحام جمعیت و گرمای هوا، خودروهای آب پاش و سیستم مه‌پاش یگان‌های ویژه ناجا در ورودی مرز و همچنین گیت‌ها مستقر شده تا آب را به صورت پودر خنک در فضا پخش کرده تا از گرما و گرد و غبار محیط بکاهد.

  برچسب ها :

  نظرات