آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107320
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  ثبت ۷۱ فعالیت‌ قرآنی تبلیغات اسلامی سوادکوه

  معاون اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به ثبت 71 فعالیت‌ قرآنی از آموزش قرآنی 755 قرآن آموز در سوادکوه برای 6 ماه اول سال 1398 خبر داد.

  آوای شمال/ داوود عزتی صبح امروز در جلسه طرح و برنامه‌ قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به گزارش ۶ ماه اول سال ۱۳۹۸ قرآنی، گفت: تعداد ۵۰ کلاس و دوره آموزشی عمومی شامل؛ قرائت ۱ تا ۳، حفظ عمومی و موضوعی و جزء۳۰ و ترجمه و مفاهیم یک در ۲۲ کلاس برادر و ۲۸ کلاس خواهر برگزار شد.

  معاون اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، افزود: تعداد ۵۶۶ قرآن آموز در کلاس‌ها و دوره های عمومی شامل ۲۳۲ نفر برادر و ۳۳۴ قرآن آموز خواهر شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی حضور داشتند.

  وی از برگزاری تعداد ۲۱ کلاس و دوره آموزشی تخصصی شامل؛ ترجمه و مفاهیم ۲ و ۳، استعداد قرآنی و آموزش مدیران مراکز قرآنی در ۱۱ دوره برادران و ۱۰ دوره خواهران خبر داد و خاطر‌نشان کرد: تعداد ۱۸۹ قرآن آموز در کلاس‌ها و دوره‌های تخصصی شامل ۵۶ نفر برادر و ۱۳۳ قرآن آموز خواهر حضور داشتند.

  عزتی با بیان اینکه در مجموع ۱۶ مرکز قرآنی در ۶ ماه اول سال ۱۳۹۸ دارای برنامه‌های آموزشی بودند، اظهار کرد: تعداد ۲۸ مربی قرآنی در کلاس‌های قرآنی ۶ ماه اول سال ۱۳۹۸ با مراکز قرآنی همکاری کردند.

  معاون اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به برگزاری تعداد ۹ کرسی تلاوت و ۱۷ محفل انس با قرآن برای ماه مبارک رمضان در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و افزود: تعداد ۵ اردوی آموزشی و تفریحی برای ۶ ماه اول سال ۱۳۹۸ در مؤسسات و خانه‌های قرآنی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی برگزار شد.

  عزتی گفت: مجامع خیرین قرآنی در ۲ شهرستان سوادکوه و سوادکوه‌شمالی راه‌اندازی شد که فعالیت‌های آنان برای توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های قرآنی قابل تقدیر است.

  برچسب ها :

  نظرات