آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  پس از «انفرادی» سریال نوروزی «کامیون» را می‌سازم

  سریال نوروزی شبکه دو با تغییر در عنوان به «کامیون» و نیز جایگزینی کارگردان قرار است توسط مسعود اطیابی ساخته شود.

  آوای شمال/  شبکه دو سیما از چندی پیش تولید سریال ویژه کنداکتور نوروز خود را آغاز کرده و مطابق با خبر‌های قبلی، تهیه این سریال را به دست ابراهیم آرزو و شهرام دانش‌پور سپرده است.
  با این حال برخلاف گذشته که قرار بود این سریال به کارگردانی برزو نیک نژاد و با عنوان «قصه‌های کامیون» جلوی دوربین برود، در جدیدترین اعلام شبکه دو سیما این سریال با تغییر در عنوان به «کامیون»، و نیز جایگزینی کارگردان قرار است توسط مسعود اطیابی ساخته شود.
  در همین رابطه مسعود اطیابی که امسال فیلم پرفروش «تگزاس ۲» را روی پرده سینما برده و توانست فروشی بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان را در گیشه تصاحب کند، به خبرنگار دانشجو گفت: ما این روز‌ها همچنان درگیر ساخت فیلم سینمایی «انفرادی» هستیم و روز‌های فیلمبرداری آن ادامه دارد. فعلا باید ساخت این فیلم کمدی را به اتمام برسانیم تا درباره تولیدات دیگر به جمع بندی برسم.
  وی با این حال درباره ساخت سریال نوروزی شبکه دو سیما نیز اعلام کرد؛ درباره سریال «کامیون» هنوز به خبر مشخص و قطعیتی نرسیده ام؛ درواقع فعلا چیزی مشخص نیست. صحبت نهایی برای کارگردانی این سریال را به بعد از ساخت «انفرادی» موکول کردم.
  گفتنی است فیلمنامه «کامیون» توسط شهروز شکورزاده و برزو نیک‌نژاد نگاشته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: «نادر پیشکسوت فوتبال مدتیست که روی کامیون باربری دوستش کار می‌کند.
  صابر، وحید و اشکان سه دانشجویی هستند که به دلیل مشکلاتی توسط صاحبخانه اثاثیه‌شان به خیابان ریخته شده. نادر و دانشجو‌ها با هم آشنا می‌شوند که این آشنایی زمینه‌ساز اتفاقات مختلفی در روند داستان می‌شود.»

  برچسب ها :

  نظرات