آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107223
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه سرخ‌رود بیان کرد

  مشکل اصلی مملکت اقتصاد وفرهنگ است نه حضور بانوان در ورزشگاه/ اهداف کثیف سیاسی برخی مسئولان با ابزار پوشش زنان

  خطیب جمعه سرخ‌رود با اشاره به حضور با نوان در ورزشکاه ها گفت: مشکل اصلی ایران اقتصاد و فرهنگ است نه حضور بانوان در ورزشگاه ها

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه های نماز جمعه این هفته سرخ‌رود با اشاره به انفجار دو مخزن نفت کش ایرانی اظهار کرد: نفت کش ایرانی در نزدیکی بندر جده بوسیله اصابت دو موشک مورد هدف قرار گرفته است و دو مخزن نفتکش دچار آسیب شده و خوشبختانه تمام خدمه سالم هستند و این احتمال دارد حمله تروریستی بوده است بحمدالله شرایط وضعیت شناور کاملاً تحت کنترل و خدمه در حال حفظ شرایط پایدار در نفتکش هستند.

  وی در خصوص همراهی ترکیه با داعش بیان کرد: ما از دولت ترکیه خواستاریم که دیپلماتیک مشکلات را حل کنند کردها در مبارزه با داعش کمک کردند متأسفانه دولت ترکیه با این نابخردی باعث تقویت داعش می شود خیلی از زن ها و بچه های کرد اسیر داعش هستند ما دولت ترکیه را به خویشتن داری دعوت می کنیم.

  خطیب جمعه سرخ‌رود افزود: بحمدالله در تاریخ ۱۸ مهرماه مهلت یکساله مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره کنوانسیون استعماری پالرمو در نظام قانون گذاری کشور بطور قطع رد شده است ایران اسلامی هیچ نیازی به این لایحه های استعماری پالرمو و Cft ندارد.

  موسوی آملی ادامه داد: این کنوانسیون ها برای ایران تعهدات زیادی را در پی داشت و باعث انزوای منطقه ای ایران و از بین بردن استقلال نظام مقدس اسلامی می باشد که با رد شدن آن جلوی برجام پنهان گرفته شد.

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به رفتن زبان به ورزشگاه اشاره کرد و بیان داشت: متأسفانه بعضی از نمایندگان مجلس رفتن خانم ها به ورزشگاه را افتخار بزرگی می دانند بعضی ها این مسئله را عرصه ای برای شعارهای سطح پایین سیاسی و انتخاباتی و تفرقه انگیز می خواهند تبدیل کنند.

  موسوی آملی اضافه کرد: بعضی از مسئولین نه از خدا می ترسند و نه از قانون که با ابزار قرار دادن پوشش مقدس چادر بدنبال پیشبرد اهداف شوم و کثیف سیاسی هستند حضور دلقک وارانه سیاسی که یکی از زنان با پوشش چادر حرکات مبتذل در ورزشگاه آزادی از خود نشان می داد، ابتذال محض دل متدینین را لرزاند.

  وی به تصمیم پخش مستند دختر آبی قبل از شروع بازی تیم ملی فوتبال ایران اشاره کرد و اظهار داشت: قبل از شروع بازی ایران و کامبوج مستند دختر آبی را از صدا و سیما می خواستند پخش کنند که خود مسئولین درست کرده بودند که بحمدالله با درایت صدا و سیما اجازه پخش این مستند داده نشد.

  امام جمعه سرخ‌رود در خصوص رفتن دختران به ورزشگاه خاطر نشان کرد: علم و فرهنگ و اقتصاد ایران اسلامی با ورزشگاه رفتن دختران درست نخواهد شد که بعضی ها متأسفانه در کشور این را دستاورد بزرگ می دانند طبق فرمایش مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای علم بدون فرهنگ صحیح به خطا خواهد رفت ما باید ایرانی زندگی کنیم و ایرانی فکر کنیم و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را در زمینه ی علم هم دنبال کنیم.

  موسوی آملی در پایان گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: بعضی فکر می کنند ما مشکلات را نمی دانیم! می دانیم مشکلات هست ولی موفقیت ها را هم باید دید.

  برچسب ها :

  نظرات