آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1072
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  چراغپور: فیروز کریمی نابغه فوتبال است/ شک نکنید او ملوان را در لیگ نگه می‌دارد

  آوای شمال/ جلال چراغپور در مورد شایعه حضورش در کنار فیروز کریمی در تیم ملوان گفت: در این زمینه هیچ صحبتی با من نشده است. من بیش از یک سال است که هیچ تماسی با فیروز کریمی نداشتم و این مطلب را از شما می‌شنوم. وی در مورد اینکه اگر کریمی به او پیشنهاد بدهد […]

  آوای شمال/ جلال چراغپور در مورد شایعه حضورش در کنار فیروز کریمی در تیم ملوان گفت: در این زمینه هیچ صحبتی با من نشده است. من بیش از یک سال است که هیچ تماسی با فیروز کریمی نداشتم و این مطلب را از شما می‌شنوم.

  وی در مورد اینکه اگر کریمی به او پیشنهاد بدهد حاضر است در کادر فنی ملوان باشد گفت: من با فیروز کریمی خیلی رفیق هستم. بودن در کنار فیروز کریمی لذت‌بخش است. من با او رفاقت زیادی دارم.

  چراغپور در مورد اینکه پیش از اینکه با کریمی همکار بوده است یا نه گفت: بله در همان سالی که فیروز کریمی سرمربی استقلال اهواز بود و تیم را به لیگ برتر آورد من مدیر فنی بودم. در گسترش فولاد تبریز هم به عنوان مدیر فنی با فیروز کریمی کار کردم. ارتباط من با کریمی کاملا رفاقتی است.

  چراغپور در مورد اینکه فیروز کریمی می‌تواند ملوان را در لیگ برتر نگاه دارد گفت: فیروز کریمی نابغه فوتبال است. هر کاری در این فوتبال که فکرش را کنی او انجام خواهد داد. من شک ندارم که کریمی می‌تواند ملوان را در لیگ برتر نگه دارد همانطور که فصل گذشته ذوب‌آهن را از سقوط به لیگ یک نجات داد.

  وی در مورد اینکه چرا می‌گوید فیروز کریمی نابغه فوتبال است گفت: فیروز یک آدم بسیار دوست‌داشتنی‌ است. ذهن بسیار خلاقی دارد. یک مورد را برایتان می‌گویم. وقتی مطلبی تازه را من پیدا می‌کنم و ترجمه می‌کنم وقتی به فیروز کریمی آن را می‌گویم در پایان صحبت‌هایم او هم چیزی به آن مطلب اضافه می‌کند آن هم در حالی که این مطلب فوتبالی را خود من ترجمه کرده‌ام. او یک مربی خلاق است.

  برچسب ها :

  نظرات