آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 5 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه‌

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: هم‌اکنون ‌‌ترافیک در محور حمیل-ایلام سنگین است همچنین در محور خرمشهر به پایانه مرزی شلمچه، محور قصرشیرین به پایانه مرزی خسروی و محور اهواز-بستان منتهی به پایانه چزابه، ترافیک پرحجم است.

  ترافیک سنگین و پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه‌

  آوای شمال/ ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به پایانه‌های مرزی چهارگانه  (مهران، شلمچه، چزابه و خسروی) اظهار داشت: در حال حاضر ‌‌ترافیک در محور حمیل-ایلام به پایانه مرزی مهران در مقاطع سرابله، شباب، تونل آزادی، مهدی آباد، تونل راه کربلا، صالح آباد، گلان، روستای بانروشان، صالح‌آباد، روستای گلان، کنجانچم و کمربندی مهران سنگین است.

  وی با اشاره به اینکه دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک نیمه سنگین را در محور خرمشهر به پایانه مرزی شلمچه و بالعکس در مقطع یادمان شهدای شلمچه نشان می‌دهد، گفت: هم‌اکنون تردد پرحجم در محور قصرشیرین به پایانه مرزی خسروی محدوده کمربندی قصرشیرین را شاهدیم.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: در حال حاضر همچنین تردد ‌در محور اهواز-بستان منتهی به پایانه مرزی چزابه پرحجم است.

  * ترافیک سنگین در محور‌‌ هراز

  محرابی‌نیا بیان کرد: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق ۷۹۴ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۲۵۹ دستگاه ترددشمار انجام می‌شود.

  ‌وی در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شمال کشور نیز اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک‌ در محور هراز مسیر شمال به جنوب در مقاطع شنگلده و گزنک سنگین است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-پردیس مقطع جاجرود، گفت: هم‌اکنون تردد در مسیرهای رفت و برگشت محورهای کندوان، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت روان است.

  محرابی‌نیا با اشاره به بارش باران در جاده چالوس و آزادراه قزوین-رشت، اضافه کرد: در ‌محورهای هراز و فیروزکوه ‌شرایط جوی خاصی مشاهده نمی‌شود.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین مقطع مهرشهر و گلشهر از بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران مقطع پل کلاک، ساسانی و پل فردیس خبر داد.

  برچسب ها :

  نظرات