آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107139
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  جزئیات سفر یک‌روزه معصومه ابتکار به مازندران

  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از سفر یک‌روزه معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور به مازندران خبر داد.

  آوای شمال/ سمیه قاسمی طوسی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران از سفر یک‌روزه دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در  امور بانوان و خانواده به مازندران خبر داد.

  وی با اشاره به اینکه زمان این سفر روز شنبه هفته آینده بیستم مهر ماه خواهد بود، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت عظیم زنان استان درحوزه‌های مختلف، برنامه‌های گسترده‌ای برای بهره‌گیری از این ظرفیت پنهان در حال انجام است.

  قاسمی طوسی یادآور شد: برنامه‌های این سفر شامل رونمایی از سند ارتقای وضعیت زنان استان در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه مازندران، دیدار با استاندار و بررسی چشم‌اندازهای تحقق سهم‌بری سی درصدی زنان از کرسی‌های مدیریتی در استان، بازدید از مراحل نهایی ساخت و تکمیل پارک بانوان ساری است.

  این مسؤول اضافه کرد: نشست با بانوان فعال در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و فعالان تشکل‌ها و بانوان کارآفرین، بازدید از بند نسوان زندان ساری و برنامه‌های دیگر ازجمله محورهای این حضور خواهد بود.

  وی با اشاره به چالش‌های بانوان سرپرست خانوار در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی و فشارهای اقتصادی، گفت: نشست‌های متعددی با کمیته امداد و بهزیستی برگزار شد و با کمک این نهادها، برنامه‌هایی برای این دسته از زنان تدارک تا در حد مقدورات، از رنج این زنان که مددجویان نهادهای حمایتی هستند، بکاهیم.

  قاسمی طوسی تصریح کرد: برای زنان سرپرست خانوار و زنان بدسرپرستی که عضو هیچ کدام از این نهادهای حمایتی نیستند نیز با کمک بهزیستی استان طرح‌های ویژه‌ای در دست بررسی و اجرا داریم.

  برچسب ها :

  نظرات