آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107045
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  بحران در نساجی مازندران؛ نگاهی به بیانیه‌های بیهوده در باشگاه نساجی

  تیم فوتبال نساجی مازندران این روزها با بیانیه‌های پی درپی نه تنها مشکلاتش رفع نمی شود، بلکه مشکلات این تیم روز به روز بیشتر می‌شود.

  آوای شمال/ بحران نساجی هر روز بزرگ‌تر می‌شود و دلیل آن نیز در وهله‌ نخست کم شدن توانایی مالی فرهاد صنیعی‌فر است، مالکی که به نظر می‌خواهد همچنان بر مسند کار بماند، حتی اگر در طول فصل ناخواسته نساجی را با بحران مواجه کند و اینکه پس از گذشت شش هفته کارت چهار بازیکن صادر نمی‌شود تنها به ناتوانی مالی و البته سوءمدیریت در باشگاهِ بدون مدیر برمی‌گردد، باشگاهی که صنیعی‌فر حاضر نیست خودش عنان کار را به دست گیرد و مشکل را رفع کند و یا برایش یک مدیر قدرتمند و تمام وقت انتخاب کند.

  بیانیه‌هایی که در چند روز گذشته بین مدعیان عاشق نساجی کبیر! رد و بدل شد بی‌رودربایستی یک جنگ زرگری است. جنگی که هر دو طرف ماجرا از آن استقبال می‌کنند اما بازنده بزرگ آن نساجی و هوادارانش هستند. مردمی خسته‌ که ناامیدانه چشم انتظار رفع این بحران کهنه توسط کسانی هستند که مقصران اصلی این بحران خودساخته محسوب می‌شوند. از مالکی که پول ندارد تا مسئولانی که دم انتخابات یادشان آمده صدای تنها دلخوشی مردم منطقه باشند!

  بحران نساجی اما راه‌حل ساده‌ای دارد. ساده‌تر از صدور بیانیه‌‌هایی که گمان می‌رود دو طرف ماجرا تنها کاری است که توانایی‌ انجامش را دارند. و آن هم عمل به تعهداتشان در حدود اختیاراتشان است.

  مسئولی که بیانیه صادر می‌کند تا دلسوز جلوه کند، بهتر است وارد گود شود و کاری برای نساجی انجام دهد تا این کشمکش برای همیشه تمام شود و نساجی با امکانات مناسب در شهر خودش مستقر شود.

  مالکی که پول ندارد بهتر است با هوادارانی که همیشه از آنها به عنوان تنها انگیزه خود نام می‌برد صادق باشد و همین امروز برای تعیین وضعیت باشگاه اقدام کند و اگر دیگر در توانش نیست، تیم را واگذار کند.

  با این حرکت حداقل به هواداران نساجی ثابت می‌شود که مسئولان واقعاً دغدغه‌ی نساجی کبیر را دارند و صنیعی‌فر هنوز دل‌نگران آینده تیمی است که پس از ۲۴ سال به لیگ برتر هدایتش کرد و یا مسئولی که در گذشته هیچ قدم مثبتی برای نساجی برنداشته بهتر است امروز به مانند همیشه یک تماشاچی باشد و بیشتر از این بر آتش این بحران ندمد؛ تا کسانی که واقعا تصمیم گیرنده و اثرگذار هستند نقش خود را به درستی بازی کنند.

  برچسب ها :

  نظرات