آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 107007
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان
 •   

  کندوان جمعه یک‌طرفه است/ ترافیک پرحجم در محورهای مازندران

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: شاهد افزایش ترافیک در برخی از مقاطع محورهای شمال هستیم به‌طوری‌که تردد خودروها در برخی مقاطع محورهای هراز،کندوان،سوادکوه و کیاسر به‌صورت پرحجم است.

  آوای شمال/ محسن هاشمی امروز درباره وضعیت ترافیکی محورهای مازندران اظهار کرد: درحال حاضر شاهد افزایش ترافیک در برخی از مقاطع محورهای شمال هستیم به‌طوری‌که تردد خودروها در برخی مقاطع محورهای هراز،کندوان، سوادکوه و کیاسر به‌صورت پرحجم است.

  وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه بر حجم ترافیک در محورهای ورودی مازندران افزوده می‌شود که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را بالا می‌برد به همین دلیل بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی در دستور کار قرار می‌گیرد.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران از ظهر امروز، بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه ۱۸ و جمعه ۱۹ مهر ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

  هاشمی یادآور شد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت همچنان از محور کندوان کماکان ممنوع است.

  وی تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷تا ۲۴ روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به اعمال محدودیت مقطعی ترافیکی در محور کیاسر درصورت بروز ترافیک، گفت: مردم می‌توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت راه ها و همچنین اعمال محدودیت‌های ترافیکی با سامانه ۱۴۱ تماس بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات