آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ , Friday 29 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 106952
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

  رفع تصرف ۱۳۵ هزار مترمربع اراضی ملی از دست زمین‌خواران/۴ میلیارد ریال از کالاهای احتکاری کشف شد

  فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به رفع تصرف 135 هزار متر مربع از اراضی ملی و طبیعی از دست زمین خواران، گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش این میزان زمین 319 میلیارد ریال بوده است .

  رفع تصرف 135 هزار مترمربع اراضی ملی از دست زمین‌خواران/4 میلیارد ریال از کالاهای احتکاری کشف شد

  آوای شمال/ سردار سید محمود میرفیضی در گفت و گویی اظهار کرد: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی با اجرای طرح های مختلف موفق شدند در ۶ ماه نخست امسال بیش از ۳۸۰ میلیاردریال انواع کالای قاچاق را کشف کنند.

  وی تصریح کرد: در حوزه مبارزه با جرایم اقتصادی ۷۲۰ تن انواع چوب جنگلی قاچاق به ارزشی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال در سطح استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

  فرمانده انتظامی مازندران بیان کرد: در مجموع هزار و ۲۵ نفر در راستای قاچاق کالا در سطح استان شناسایی و دستگیر شده اند.

  میرفیضی با بیان اینکه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده بالغ بر ۳۸۰ میلیارد ریال برآورد شده است، اظهار کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷۲ درصد افزایش داشته است.

  فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به رفع تصرف ۱۳۵ هزار متر مربع از اراضی ملی و طبیعی از دست زمین خواران، گفت: برابر اعلام کارشناسان ارزش این میزان زمین ۳۱۹ میلیارد ریال بوده است.

  وی به حوزه مقابله با احتکار کالا و برخورد با محتکران اشاره کرد و گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۴ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال انواع کالای احتکاری که اغلب از کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بوده کشف شد.

  برچسب ها :

  نظرات