آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 106868
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ مهر, ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
 • شما اینجا هستید :فرهنگی > فضای مجازی
 •   

  انتشار جدیدترین آلبوم صوتی علیرضا آذر تا یک ماه و نیم آینده

  جدیدترین آلبوم صوتی علیرضا آذر، با عنوان «این‌ها رو که شما حفظید» تا یک ماه و نیم آینده منتشر می‌شود.

  انتشار جدیدترین البوم صوتی علیرضا آدر تا یک ماه و نیم اینده/ شعرانه دوباره از سرگرفته می شود

  آوای شمال/ علیرضا آذر شاعر، در خصوص انتشار اثر جدیدش گفت: آلبوم صوتی جدیدم با عنوان «این ها رو که شما حفظید» مجموعه ای از کارهایم است که قبلاً در قالب آلبوم صوتی منتشر شده بود. این آثار با کیفیت بهتر و بازخوانی دوباره منتشر می شود. نام «این ها رو که شماها حفظید» در حال حاضر برای آلبوم جدیدم انتخاب شده است؛ اما هنوز برای نامگذاری نهایی  به نتیجه قطعی نرسیده ام. کسانی که  شعرهای قبلی ام را نشنیدند، می توانند بخش اعظمی از اشعارم را در این آلبوم بشنوند.

  او افزود: آلبوم «این‌ها رو که شماها حفظید» تا  یک ماه و نیم آینده منتشر خواهد شد. در حال حاضر  جلد دوم مجموعه شعر آریان را هم با عنوان «آریان دو» جمع آوری می‌کنم. این کتابم تا حدود پنج، شش ماه آینده  در اواخر سال منتشر می شود. این کتاب را نشر نیماژ منتشر می‌کند. این انتشارات صاحب مادام العمر کارهایم است و کار انتشار کتاب هایم را انجام می دهد.

  این شاعر با اشاره به اینکه بیشتر آثار بعدی ام به صورت سمعی بصری منتشر خواهد شد، اظهار داشت: آلبوم موسیقی را با چند نفر کار کردم. این آلبوم ها در شش ماهه دوم امسال منتشر خواهند شد. مجموعه نشست های شعرانه را هم که برگزار می کردم، در شش ماهه دوم سال ادامه خواهم داد. متاسفانه یک مجموعه ۵ ساله را به دلیل مسائل مالی تعطیل کردند و ما دیگر نتوانستیم اجاره بهای سالن‌های مراکز خصوصی را پرداخت کنیم. فرهنگسرا‌ها هم که نمی‌دانم به چه دلیل پسوند فرهنگی دارند، سالن هایشان خاک می‌خورد. ما که پتانسیل انجام کار فرهنگی داریم چرا از این سالن‌ها استفاده نمی‌کنیم.

  آذر ادامه داد: به هر حال ما پیشنهادهایمان را به فرهنگسرا‌ها برای اجرای برنامه شعرانه دادیم؛ از آن‌ها دستمزدی نمی‌خواهیم و نمی‌خواهیم به ما پول بدهند. فقط می‌خواهیم با برگزاری شعرانه‌ در فرهنگسرا‌ها شعر را یک تکان کوچک بدهیم. برای اجرای برنامه شعرانه با صابر قدیمی صحبت کردم. او از دوستان خوب و قدیمی و کار بلدم است که تسلط قابل قبولی در زمینه شعر دارد و می‌تواند در جهت نقد آثار به من کمک کند.

  برچسب ها :

  نظرات