آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 15 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10678
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ایران و جهان
 •   

  اعتراف ۴۱ فقره سرقت توسط دو باند و یک سارق حرفه ای در محمودآباد

  آوای شمال/ نعمت الله صلواتی امروز در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال از دستگیری یک سارق حرفه ای توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. وی افزود: این سارق در بازجویی های انجام شده به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کرد. فرمانده انتظامی محمودآباد خاطرنشان کرد: سرقت ۳ موتور و اموال ۱۱ منزل از جمله […]

  آوای شمال/ نعمت الله صلواتی امروز در گفت وگو با خبرنگار آوای شمال از دستگیری یک سارق حرفه ای توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

  وی افزود: این سارق در بازجویی های انجام شده به ۱۴ فقره سرقت اعتراف کرد.

  فرمانده انتظامی محمودآباد خاطرنشان کرد: سرقت ۳ موتور و اموال ۱۱ منزل از جمله موارد سرقت این سارق حرفه ای بود.

  وی همچنین از متلاشی شدن دو باند سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: یک باند ۳ نفره شامل یک سارق و ۲ مالخر به همت پلیس آگاهی، کلانتری و یگان امداد شناسایی و دستگیر شدند.

  صلواتی افزود: سارق دستگیر شده به ۱۷ فقره سرقت خودرو در محمودآباد اعتراف کرد و متعاقب آن ۲ مالخر که ساکن یکی از شهرستان های همجوار بوده اند دستگیر شدند.

  وی اظهار داشت: بخشی از اموال مسروقه با اعتراف اعضای این باند در انباری که متعلق به پدر یکی از نالخرها بود در شهرستان بابلسر کشف و ضبط شد.

  وی در خصوص متلاشی شدن یک باند سرقت دیگر تصریح کرد: اعضای این باند به سرقت منازل، مغازه، موتور سیکلت و اموال داخل خودرو اعتراف کردند.

  وی در پایان از تلاش های پلیس آگاهی و سایر نیروهای پرتلاش انتظامی شهرستان تقدیر و خاطرنشان کرد: باتوجه به دستورات مناسب از سوی دادستان دادگستری شهرستان محمودآباد و ریاست دادگاه سرخ رود، اطمینان خاطر خوبی برای تلاش هرچه بیشتر انتظامی این شهرستان در شناسایی و دستگیری سارقان و سایر مجرمان حاصل شد.

  برچسب ها :

  نظرات