آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 6 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 106772
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اخبار محمودآباد
 •   

  افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه در محمودآباد و چالوس

  پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران در محمودآباد و چالوس با حضور مسؤولان شهرستان، خانواده‌های شهدا، خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل خانزاده و جانباز مدافع حرم فرشید عزیزی به بهره‌برداری رسید.

  آوای شمال/ پروژه‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی سپاه کربلای استان مازندران در نقاط مختلف استان به بهره‌برداری رسید.

  * افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی محمودآباد

  دو واحد مسکن مدد جویان در روستاهای قصاب‌کتی و علمده غربی توسط بسیج سازندگی سپاه محمودآباد احداث و در اختیار مددجویان قرار گرفت.

  اسماعیل ابراهیم‌نژاد، فرمانده سپاه محموآباد در مراسم افتتاح این دو واحد که با حضور مسؤولان شهرستان وخانواده‌های شهدا و خانواده شهید مدافع حرم اسماعیل خانزاده و جانباز مدافع حرم فرشید عزیزی صورت گرفت اظهار کرد: یکی از رسالت‌های سپاه محرومیت‌زدایی است و خدمات‌رسانی به محرومان یکی از برنامه‌های ما است.

  وی افزود: این دو واحد مسکونی با متراژ ۵۰ مترمربع و با هزینه کل ۱۱۰ میلیون تومان احداث شد، ۶۰ میلیون تومان طبق تفاهم‌نامه کشوری بین کمیته امداد امام خمینی و بسیج سازندگی و ۵۰ میلیون تومان بقیه توسط سپاه و خیران و دهیاری و شورای اسلامی روستاهای فوق و طی برگزاری اردوهای جهادی احداث شده است.

  ابراهیم‌نژاد در پایان اعلام کرد: با احتساب این دو واحد مسکونی و از شهریور سال گذشته تا امروز مجموعا ۱۳ واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد امام محمودآباد توسط بسیج سازندگی ناحیه مقاومت محموداباد احداث شد.

  * افتتاح خانه محروم در شهرستان چالوس به همت بسیج سازندگی سپاه چالوس

  همچنین صبح امروز افتتاح خانه محروم در روستای مازوپشته شهرستان چالوس توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه و با همکاری شورای اسلامی و دهیار روستا، خیران، کمیته امداد امام خمینی (ره) و با حضور فرمانده سپاه شهرستان چالوس، معاون فرماندار و سایر مسؤولین و رؤسای ادارات به بهره‌برداری رسید.

  عابدین داغمه چی فرمانده سپاه ناحیه چالوس در آیین افتتاح این خانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سپاه پاسداران در قرارگاه خدمات اجتماعی، یکی از کارهای آن ساخت خانه‌های محروم برای عزیزانی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند،  این اقدامات در سال ۹۸  شامل ۱۸ واحد خانه محروم است.

  وی افزود: بنای ما این است تا قبل از دهه فجر این ۱۸ واحد را تحویل صاحبان آنها دهیم، این واحدها از طریق خود مردم، شوراها، دهیاران، اردوهای جهادی ما و خصوصاً بسیجیان همان روستا ساخته می شود.

  فرمانده سپاه ناحیه چالوس ادامه داد: امید است که روز برسد تا ما در روستاها و شهرهای ما حتی یک خانه محروم نداشته باشیم، نگاه سپاه این است که در دل مردم، برای مردم و از برای وجود مردم کار کند، و تا آخر سال هم اقدامات خوبی را برای کمک بیشتر به محرومان جامعه برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

  برچسب ها :

  نظرات