آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10656
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  زنیدپور: کارد از استخوان نیز گذشته است

  آوای شمال/ میلاد زنیدپور، مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان، راجع به این تیم گفت: دیگر کارد از استخوان گذشته است، تمام قراردادهای ما زیر ۳۰۰،۴۰۰ میلیون است که متاسفانه فقط مبلغی در حدود ۲۷% را دریافت کردیم، ما در شهری زندگی می کنیم که امکانات کافی در آن نیست، شاید باورتان نشود اما همین الان […]

  آوای شمال/ میلاد زنیدپور، مهاجم تیم نفت مسجد سلیمان، راجع به این تیم گفت: دیگر کارد از استخوان گذشته است، تمام قراردادهای ما زیر ۳۰۰،۴۰۰ میلیون است که متاسفانه فقط مبلغی در حدود ۲۷% را دریافت کردیم، ما در شهری زندگی می کنیم که امکانات کافی در آن نیست، شاید باورتان نشود اما همین الان ما در خوابگاه زندگی می کنیم، در مقایسه با تیم های بی پول دیگر، وضع خراب تری داریم، ببینید بازیکنان تیم راه آهن هم از بی پولی شاکی بودند اما آنجا حسن اش این است که در تهران هستند، نه عین ما که هم بی پول هستیم، هم خانواده هایمان را نمی بینیم و هم اینکه بدون امکانات درست و حسابی داریم سر می کنیم.


  زنیدپور در ادامه عنوان کرد: خدا شاهد است که بزرگترین دلخوشی مردم اینجا همین فوتبال است، سر تمرینات مان دو، سه هزار نفر می آیند، اگر استادیوم ما ۲۰،۳۰ هزار نفر هم گنجایش داشته باشد مردم می آیند، از وقتی تیم این شهر لیگ برتری شده است اصلا دنیای این مردم عوض شده است، تا همینجا هم به احترام باشگاه و همین مردم، بدون پول بازی کردیم، ولی قبول کنیم بدون پول بازی کردن هم حدی دارد دیگر، من مطمئن هستم که مردم اینجا به خوبی ما را درک می کنند.

  وی در ادامه گفت: مشکل اینجاست که فقط وعده و وعید می دهند، خب با این شرایط ما بازی با استقلال را هم انجام ندهیم چیزی عوض نمی شود، شما بازی با تراکتورسازی را ببینید؟ ما کاملا سرتر از حریف بودیم اما نتیجه پایانی بازی را دیدید؟ به نظر شما چرا این اتفاق افتاد؟ غیر از این بود که از نظر روحی و روانی در وضعیت بدی به سر می بریم؟ بعد از ۱۰ روز زندگی در خوابگاه دو روز می رویم خانه و خانواده مان را می بینیم. من با تجربه ۱۰ سال حضور در لیگ برتر به شما می گویم تمام این تلاشها و دوری کشیدن ما و هزارتا مشکل دیگر که ما تحمل می کنیم، کمی بدبین هستم که به نتیجه برسیم، چرا که بین تیم ها تبعیض قائل می شوند، ما بخیل نیستیم، نفت تهران دارد درخشان ظاهر می شود باید بهشان برسند اما دلیل چیست که به ما هم که عضوی از خانواده نفت هستیم هیچ گونه کمکی نمی شود، امیوارم که تصورم اشتباه باشد و این تلاشها نتیجه بدهد و اصلا تبعیضی در کار نبوده باشد.

  زنیدپور در پایان گفت: از بهروز مکوندی و مارتیک حاچاطوریان بسیار تشکر می کنم، این دو نفر به همراه کادرفنی جدید پنج ماه است آمدند، تمام هم و غم شان شده این باشگاه، یک ریال پول هم نگرفتند، واقعا مردانگی میخواهد این همه بزرگوارانه در خدمت مردم این شهر بودن. شما ببینید بازی های ما بعد از زمان آمدن آقای مکوندی و خاچاطوریان، چقدر تاکتیکی تر شده است. البته باید از آقای مهندس رضائیان هم تشکر کنم، من ایشان را از پانزده سال پیش که در تیم های پایه ای فولاد بازی می کردم می شناسم، می توانم بگویم واقعا کسی جزء ایشان نمی تواند تیم را جمع کند. همینجا از ایشان تشکر می کنم که تمام تلاشش را برای بچه های این تیم کرد.

  برچسب ها :

  نظرات