آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10650
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  فیفا خواستار پیراهن شماره ۹ ایران-‌آمریکا است/آکادمی بزرگ فوتبال تاسیس می‌کنم

  آوای شمال/ حمید استیلی درباره حضورش در فدراسیون در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید بگویم که برای اهدای پیراهنم به موزه فدراسیون به اینجا آمدم و این کار را کردم تا کسانی که در سال‌های آینده به فوتبال وارد می‌شوند ببینند چه کسانی برای تیم ملی بازی کردند و از طرفی دیگر فیفا نیز پیراهن […]

  آوای شمال/ حمید استیلی درباره حضورش در فدراسیون در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باید بگویم که برای اهدای پیراهنم به موزه فدراسیون به اینجا آمدم و این کار را کردم تا کسانی که در سال‌های آینده به فوتبال وارد می‌شوند ببینند چه کسانی برای تیم ملی بازی کردند و از طرفی دیگر فیفا نیز پیراهن من را در بازی با آمریکا خواسته است تا آن را در موزه خود قرار دهد و باید بگویم که از حراج کردن پیراهنم برای کودکان سرطانی بسیار خوشحال هستم.

  وی درباره شرایط پرسپولیس و دیدار این تیم با لخویا بیان کرد: سعی می‌کنم که امروز از نزدیک نظاره گر دیدار پرسپولیس و تیم لخویا باشم و مطمئنا تیم پرسپولیس در این بازی کار سختی را در پیش خواهد داشت چرا لخویا با بازیکنان خارجی و لژیونر خوبی دارد و امیدوارمن سرخ پوشان باتمام توان مقابل این تیم قرار بگیرند و برنده از میدان خارج شوند. قطعا درخشان هم تیم حریف را آنالیز کرده است و شناخت خوبی از این تیم دارند.
  سرمربی سابق راه آهن درباره تیم راه آهن عنوان کرد: باید بگویم ما برای تیم راه آهن خیلی زحمت کشیدیم و زمانی که  هیچ فردی این تیم را نمی‌خواست و در حال نابودی بود ما آمدیم و تیم را در دست گرفتیم. ظرف ۶ماه بازیکن تستی را به تیم امید رساندیم و یک بازیکن هم به تیم ملی بزرگسالان رفت و از طرفی دیگر در نیم فصل هم ۲ بازیکن به نام‌های علی‌پور و خالقی فر به پرسپولیس دادیم و طالب لو و برزای هم به جمع استقلالی‌ها پیوستند. از دیگر بازیکنان تیم محمد غلامی به پدیده رفت و محمد آبشک به ملوان و به هر حال نتوانستیم تیم را جمع کنیم.

  وی بیان کرد:‌ هزینه زیادی کردیم و حیثیت خودمان را برای جوان‌ها گذاشتیم که نتیجه‌اش را در آ‌ینده می‌بیند و امیدوارم فرهاد کاظمی هم موفق باشد و تیم راه آهن در لیگ برتر باقی بماند.

  استیلی درباره حضورش در مراسم شب گذشته دادکان تصریح کرد: به نظر من دادکان شخص آزاده‌ای است و مثل او در فوتبال ایران کمتر کسی را داریم و با کمال احترامی که برایش قائل هستم او الگویم شده است و مطمئا این فرد نیز دلش را برای فوتبال ایران می‌سوزد و هر جا که بروم از وی به عنوان الگو خودم یاد خواهم کرد.

  استیلی درباره شرایط تیم فوتبال امید خاطر نشان کرد:‌ به نظر من تیم امید شرایط خوبی دارد و دلیلش هم این است که حبیب کاشانی منابع مالی خوبی برای تیم آورده است و به نظر من هیچ وقت تیم ملی امید این قدر بازی تدارکاتی و اردو نداشته است و خوشبختانه با باشگاه‌ها نیز تعامل نیز کرده‌اند و بازیکنان را در این اردو در اختیار دارند و بهتر است به بازیکنان خوب آموزش دهیم تا بتوانیم از استعدادهای ‌آن‌ها بهره ببریم.

  وی درباره عدم حضورش در فوتبال افزود: من در فوتبال هستم اما فعلا در کنار قرار دارم و قصد دارم که روزی یک آکادمی بزرگ فوتبال راه بیاندازم.

  برچسب ها :

  نظرات