آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10641
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پشت پرده افزایش محرومیت جاسم کرار از استقلال / محرومیتش شش ماه بود!

  آوای شمال/ تعلیق حکم جاسم کرار در آستانه دیدار این تیم با گسترش فولاد و سفر سریع این بازیکن به تبریز برای باشگاه‌ها و رسانه‌ها و حتی خود باشگاه استقلال این شائبه را به وجود آورد که کمیته انضباطی پذیرفته که در رای بدوی اشتباه کرده و حالا با پذیرش این اشتباه حکم را معلق […]

  آوای شمال/ تعلیق حکم جاسم کرار در آستانه دیدار این تیم با گسترش فولاد و سفر سریع این بازیکن به تبریز برای باشگاه‌ها و رسانه‌ها و حتی خود باشگاه استقلال این شائبه را به وجود آورد که کمیته انضباطی پذیرفته که در رای بدوی اشتباه کرده و حالا با پذیرش این اشتباه حکم را معلق کرده است اما رای نهایی که برای جاسم کرار از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شد نشان از شکست سنگین  بخش حقوقی استقلال در پردازش میزان جرم کرار داشت و در واقع شوکی به فوتبال  وارد کرد. اما پشت پرده این حکم چه بود؟

  یکی از اعضای کمیته انضباطی فدراسیون در این رابطه و در واکنش به حرف‌های مسئولان باشگاه استقلال گفته که استقلالی‌ها فکر می کردند با تعلیق آن حکم حتما محرومیت هم کمتر می‌شود اما باید به این موضوع فکر می‌کردند که با بررسی مجدد ممکن است ابعاد تازه‌ای از اشتباهات کرار نمایان شود.

  این عضو کمیته انضباطی همچنین گفته است که اشتباهات کرار در آن دیدار دوباره بررسی شد و به این نتیجه رسیدیم که در حکم اول برای کرار اغماض شده است و تخلفش مشمول محرومیت بیشتری است. صدور این حکم به هیچ وجه لجبازی یا موارد اینچنینی ندارد تا جایی که به هم ریختن جو بازی می توانست تا شش ماه محرومیت هم داشته باشد. به ویژه آنکه این بازیکن مسبوق به سابقه بوده است و در واقع اعتراض خود استقلالی‌ها موجب شدند ابعاد جدیدی از متشنج کردن ورزشگاه را ببینیم و حکم را صادر کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات