آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10638
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  واکنش دستیار دایی به محبوبیت علی کریمی در برنامه ۹۰

  آوای شمال/ افشین پیروانی در رابطه نبودن نامش در میان محبوب ترین بازیکنان ۲ دهه اخیر پرسپولیس در نظرسنجی شب گذشته برنامه ۹۰ اظهار داشت: «بالاخره نظرات متفاوت است اما برای من خیلی مهم نبود که در این نظرسنجی باشم زیرا پرسپولیس خیلی مهمتر از تمام بازیکنان است. حضور این اسامی و غیبت یکسری اسامی […]

  آوای شمال/ افشین پیروانی در رابطه نبودن نامش در میان محبوب ترین بازیکنان ۲ دهه اخیر پرسپولیس در نظرسنجی شب گذشته برنامه ۹۰ اظهار داشت: «بالاخره نظرات متفاوت است اما برای من خیلی مهم نبود که در این نظرسنجی باشم زیرا پرسپولیس خیلی مهمتر از تمام بازیکنان است. حضور این اسامی و غیبت یکسری اسامی دیگر نشان داد که پرسپولیس چقدر تیم بزرگی است و نفرات بزرگی دارد.»

  وی ادامه داد: «البته فردوسی پور در بخشی از برنامه اش گفت که برخی دیگر مثل من، شاهروی یا میناوند می توانستند در این نظرسنجی حضور داشته باشند اما در هر صورت همین ۵ نفر نیز خوب رای آوردند و خیلی هم مهم نبود که چه کسی اول یا دوم می شود. برای من افتخار بوده که تقریبا در کنار تمام ۵ نفری که در این نظرسنجی بودند، بازی کردم اما همین از من یاد شد، برایم کافی است.»

  کاپیتان سابق پرسپولیس همچنین تصریح کرد: «پرسپولیس آنقدر بازیکن بزرگ در تاریخ خود دارد که شاید ۱۰ نفر دیگر نیز می توانستند در این نظرسنجی حضور داشته باشند. مهم این بود که دوستان و همبازیان من همه آدم هایی هستند که نام هایشان به عنوان بازیکنان سرشناس تاریخ مطرح است.»

  وی در پایان در خصوص انتخاب علی کریمی از سوی مردم گفت: «پرسپولیس از همه بزرگتر است و این فقط یک نظرسنجی بود. با این حال چون کریمی جزو جدیدترین نسل بود، بیشتر رای آورد و باید به رای مردم هم احترام گذاشت. همه ما باید بدانیم که جدا از توانایی شخصی نام پرسپولیس باعث شده تا شناخته و محبوب شویم.»

  برچسب ها :

  نظرات