آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10631
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  یک پسربچه ۱۰ ساله زاهدانی جان خود را از دست داد

  آوای شمال/ بر اساس اعلام این مدیریت، طی توفان های شدید و بارندگی در زاهدان یک پسربچه ۱۰ ساله زاهدانی بر اثر ریزش دیوار بر زیر آوار ماند و متاسفانه جان خود را از دست داد. خرابی فضای سبز، شکسته شدن درختان و کابل های فشار قوی، تخریب زیرساخت های شهری و روستایی و تاسیسات اجرایی، از […]

  آوای شمال/ بر اساس اعلام این مدیریت، طی توفان های شدید و بارندگی در زاهدان یک پسربچه ۱۰ ساله زاهدانی بر اثر ریزش دیوار بر زیر آوار ماند و متاسفانه جان خود را از دست داد.

  خرابی فضای سبز، شکسته شدن درختان و کابل های فشار قوی، تخریب زیرساخت های شهری و روستایی و تاسیسات اجرایی، از جمله خسارات جانی ناشی از طوفان و بارش چند روز گذشته زاهدان و شهرهای جنوبی استان است.

  همچنین بر اثر این بارش شدید، سه واحد مسکونی در این بخش ۱۰۰ درصد تخریب، ۱۵ واحد مسکونی بالای ۶۰ درصد تخریب و ۱۷ واحد مسکونی نیز دچار آبگرفتگی شدند.

  نصرت آباد با ۳۸ میلی متر بارندگی رکورد دار بارش ها در استان است

  بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، در ۲۴ ساعت گذشته برای زاهدان ۱۶، ۴ میلیمتر، نصرت آباد ۳۸ میلیمتر، ایرانشهر دو میلیمتر، خاش ۱۷ میلیمتر، سراوان ۱۶، ۳ میلیمتر، زابل ۶، ۵ میلیمتر، نیکشهر شش دهم میلیمتر، میرجاوه هشت دهم میلیمتر، زهک ۹، ۷ میلیمتر، راسک ۲، ۷ میلیمتر، بزمان ۲۴ میلیمتر، فنوج ۱۷ میلیمتر، هیرمند ۱۰، ۴ میلیمتر، مهرستان ۱، ۶ میلیمتر، سوران ۹، ۲ میلیمتر، دلگان ۱۲ میلیمتر، بزمان ۲۴ میلیمتر و هیرمند ۱۰، ۴ میلیمتر بارش ثبت شده است.

  بر اساس این گزارش هوای زاهدان نسب به ۴۸ ساعت بین ۱۸ الی ۲۰ درجه سردتر شده است.

  راه های مواصلاتی جنوب استان بازگشایی شد

  سه محور ارتباطی ‘ایرانشهر-دلگان، دلگان-بزمان و نیکشهر-بنت’ در جنوب سیستان و بلوچستان که بر اثر طغیان رودخانه های محلی و سیلاب از دیروز و صبح امروز بسته شده بود با تلاش راهداران باز و تردد با رعایت نکات ایمنی در آن انجام می شود.

  صیاد اعزامی به بیمارستان، مرخص شد

  فرماندار چابهار در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: یک لنج صیادی با شش سرنشین ظهر امروز با شدت گرفتن وزش باد و طوفان و همچنین امواج دریا، در نزدیکی بندر رمین شهرستان چابهار غرق شد.

  احمد علی موهبتی هر شش صیاد سرنشین لنج صیادی غرق شده از مرگ حتمی نجات یافتند که یکی از آنان به خاطر شرایط نامناسب تر به بیمارستان اعزام شد که پس از طی مراحل درمانی لحظاتی پیش مرخص و به آغوش خانواده بازگشت.

  برچسب ها :

  نظرات