آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , Friday 19 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10600
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۷
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  اقدام شنیع مرد جوان با دوست ۷۵ ساله اش

  آوای شمال/ مرد ۳۹ ساله به نام گروجیسیک پس از کشتن دوستش به علت عدم پرداخت قرض وی را کشت و سپس قسمتی از جنازه را در یخچال خانه اش نگهداری می نمود. میلان ۳۹ ساله گفته است دوستش پاول انکا را به خاطر عدم پرداخت قرضش کشته و بدنش را قطعه قطعه نموده است. […]

  آوای شمال/ مرد ۳۹ ساله به نام گروجیسیک پس از کشتن دوستش به علت عدم پرداخت قرض وی را کشت و سپس قسمتی از جنازه را در یخچال خانه اش نگهداری می نمود.

  میلان ۳۹ ساله گفته است دوستش پاول انکا را به خاطر عدم پرداخت قرضش کشته و بدنش را قطعه قطعه نموده است. وی افزوده است پاول ۷۵ ساله را با تفنگ ساچمه ای به قتل رسانده و سپس بدنش را با تبر قطعه قطعه نموده است.

   

  هنگامی که پلیس جهت جستجو وارد خانه میلان شده است فکر نموده انها گوشت است اما بعدا به جرم شنیع خود اعتراف و گفته است گوشتهای خاکستری متعلق به دوستش است.

  چانچه جرم میلان قطعیت پیدا نماید تمام عمر را باید گوشه زندان سپری نماید.

   

  به گزارش پلیس میلان دوستش را به خانه خود جهت نوشیدنی دعوت می نماید پس از نوشیدن ودکا بینشان به خاطر ۴ هزار پوند قرض درگیری صورت می گیرد.میلان با تیر ساچمه ای وی را در اشپزخانه منزلش به  قتل می رساند. سپس جنازه را تکه تکه نموده و در نهایت برای از بین بردن هر گونه ردپا ماشین پاول را به رودخانه می اندازد.

   

   

  به گزارش دیلی خبر ایران،همسر پاول به پلیس بلا کرکوا گم شدن همسرش را گزارش می دهد و در نهایت گوشی موبایل مقتول در دست قاتل یافت می شود پلیس علت این امر را جویا شده و وی می گوید گوشی را به او قرض داده است. تحقیقات بیشتر شروع می گردد و جنازه تکه تکه شده در یخچال پیدا می شود. پلیس در ابتدا از او می پرسد این همه گوشت در یخچال چکار می نماید و وی موضوع قتل را بیان می نماید.

  برچسب ها :

  نظرات