آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10495
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حمله موشکی عراق به بالگرد آمریکایی

  آوای شمال/ مسئول رسانه‌ ای گردان‌های سیدالشهدای عراق اعلام کرد، یکی از گردان‌های نیروهای داوطلب مردمی با شلیک موشک به سمت یک فروند بالگرد آمریکایی در حال کمک به داعش آن را مجبور به فرار کرد. «حسن خاقانی» در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر هدف قرار گرفتن دو هواپیمای انگلیسی، هنگام کمک رسانی […]

  آوای شمال/ مسئول رسانه‌ ای گردان‌های سیدالشهدای عراق اعلام کرد، یکی از گردان‌های نیروهای داوطلب مردمی با شلیک موشک به سمت یک فروند بالگرد آمریکایی در حال کمک به داعش آن را مجبور به فرار کرد.

  «حسن خاقانی» در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر هدف قرار گرفتن دو هواپیمای انگلیسی، هنگام کمک رسانی به داعش و سرنگونی این دو هواپیما، گفت، نیروهای مردمی عراق ۲ فروند بالگرد‌ آمریکایی را که حامل سلاح و مهمات بوده و با پرواز در مناطق الانبار و فلوجه آنها را در اختیار تروریست‌های داعش قرار می‌دادند، رصد کردند.

  خاقانی افزود، در پی مشاهده این بالگرد‌ها یکی از گردان‌های مقاومت با شلیک موشک به سوی آن‌ها، آنان را مجبور به فرار کرد. وی افزود: این نخستین بار نیست که بالگردهای ائتلاف بین المللی حامل کمک‌ های تسلیحاتی برای داعش از سوی نیروهای مردمی فراری داده می‌شوند، پیش تر نیز بالگرد‌هایی در تلعفر و سنجار مجبور به فرار شده بودند.

  خاقانی گفت: این مسئله ثابت می‌کند که گروه تروریستی داعش ساخته دست آمریکاست و سعی دارد، مقدسات عراق و کل این کشور را از بین ببرد‎.

  بخش فارسی پایگاه اطلاع رسانی مجلس اعلای اسلامی عراق به نقل از حاکم الزاملی، رئیس کمیسیون امنیت و دفاع مجلس عراق، خبر داده بود که نیروهای امنیتی عراق دو هواپیمای انگلیسی حامل سلاح برای تروریست‌های داعش را در استان الانبار سرنگون کرده‌اند.  

  برچسب ها :

  نظرات