آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10467
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷
 • شما اینجا هستید :فضای مجازی
 •   

  بهترین تبلت‌ها از نظر عمر باتری کدام‌ها هستند؟

  آوای شمال/ عمر باتری گجت‌ها یکی از آن مسائلی است که حرف زدن از آن هیچوقت کهنه نمی‌شود. اهمیتی ندارد که چقدر زیبا هستند، از چه فن‌آوری در درونشان استفاده شده است، زمانی که باتری خوبی نداشته باشند، انتخاب نمی‌شوند. تبلت‌ها هم از این قائده مستثنی نیستند. در بین تعداد بیشماری از مدلها که در […]

  آوای شمال/ عمر باتری گجت‌ها یکی از آن مسائلی است که حرف زدن از آن هیچوقت کهنه نمی‌شود. اهمیتی ندارد که چقدر زیبا هستند، از چه فن‌آوری در درونشان استفاده شده است، زمانی که باتری خوبی نداشته باشند، انتخاب نمی‌شوند.

  تبلت‌ها هم از این قائده مستثنی نیستند. در بین تعداد بیشماری از مدلها که در بازار وجود دارند، هستند مدلهایی که دارای بهترین باتری‌ها بوده، هر چند شاید خودشان جز بهترین‌ها نباشند.

  تبلت‌های زیر تحت شرایط قرار گرفتن در مود هواپیما و نور صفحه ۱۵۰cd/m2 تست شده و کارتون داستان اسباب بازی ۳ با کیفیت اچ‌دی در آنها پخش شده است.

  Amazon Fire HDX 8.9

  1

  نسخه ۲۰۱۴ تبلت  Fire HDX 8.9 با پیشرفت‌هایی که کرده بود، همگان را تحت تاثیر قرار داد، اما باتری نسبت به قبل پیشرفت چندانی نداشته در این نسخه هم با یک شارژ، ۱۰ ساعت دوام می‌آورد.

  Apple iPad Air 2

  2

  اپل، آیپد ایر ۲ را از نظر فن‌آوری سخت‌افزاری نسبت به مدل پیشین ارتقا داد، ولی باتری هنوز هم همان ۱۰ ساعت عمر می‌کند و با همین مقدار هم جز بهترین تبلتها از نظر عمر باتری است.

  LG G Pad

  3

  دو مدل این تبلت به ترتیب در مدل بزرگتر ۱۳ ساعت و مدل کوچکتر ۱۱ ساعت کار می‌کنند.

  Lenovo Yoga Tablet 2

  4

  هر سه مدل ۸، ۱۰ و ۱۳ اینچی این تبلت ۱۳ ساعت دوام باتری دارند و در زمره با دوام‌ترین‌ها قرار می‌گیرند.

  برچسب ها :

  نظرات