آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10452
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مردی در بیمارستان قصد جان همسرش را کرد

  آوای شمال/ پلیس ولز، «رویستون جونز» این مرد ۳۹ ساله وارد بیمارستانی که همسرش «کلر»‌ به عنوان پرستار در آن کار می‌کرد شد و در مقابل چشمان بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه تصمیم گرفت این زن را خفه کند که نگهبانان و کارکنان بیمارستان از راه رسیدند و دستگیرش کردند. دوربین‌های مداربسته بیمارستان ولز […]

  آوای شمال/ پلیس ولز، «رویستون جونز» این مرد ۳۹ ساله وارد بیمارستانی که همسرش «کلر»‌ به عنوان پرستار در آن کار می‌کرد شد و در مقابل چشمان بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه تصمیم گرفت این زن را خفه کند که نگهبانان و کارکنان بیمارستان از راه رسیدند و دستگیرش کردند. دوربین‌های مداربسته بیمارستان ولز از لحظات ورود این شوهر حسود به بیمارستان و از اقدام او برای کشتن زنش فیلمبرداری کرده است. پلیس می‌گوید این شوهر روانی هنگام ورود به بیمارستان حامل یک نارنجک دستی نیز بود.
  جونز پس از دستگیری به پلیس گفت ماه‌هاست احساس می‌کند همسرش با مردی رابطه پنهانی دارد اما همسر وی تمامی ادعاهای شوهرش را بی‌اساس و زاییده خیال وی دانست. این شوهر در زندان به سر می‌برد و قاضی دادگاه برای وی ۱۵ سال زندان تعیین کرده است. قاضی دادگاه می‌گوید با توجه به اسناد موجود و شنود مکالمات تلفنی زن و شوهر روشن شده ادعاهای مرد بی‌اساس است.
  کارکنان بیمارستان نیز تأیید کرده‌اند این مرد پیش از این دو بار به همسر خود حمله کرده بود و یک بار آنها توانسته‌اند کلر را از زیر دست او بیرون بکشند و به اتاق دیگری ببرند اما او برای سومین بار به زنش حمله کرده و گلویش را تا حد مرگ فشرده است.
  قاضی اضافه می‌کند حمله به زن از قبل برنامه‌ریزی شده بود و اگر کارکنان بیمارستان از راه نمی‌رسیدند بدون شک این زن پرستار کشته می‌شد.

  برچسب ها :

  نظرات