آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ , Friday 19 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10425
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  وزن چهارمی ها مسابقه ندادند/ عاشورزاده بدون انتخابی فیکس شد

  آوای شمال/ مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابت های جهانی روسیه امروز صبح در خانه تکواندو فدراسیون آغاز شده است. در این مسابقات قرار بود محمد باقری معتمد، بهنام اسبقی، علیرضا نصرآزادانی و مهرداد نورمحمدی در وزن چهارم به روی شیاپ چانگ بروند اما به دلیل مصدومیت اسبقی و معتمدی مسابقات این […]

  آوای شمال/ مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو برای حضور در رقابت های جهانی روسیه امروز صبح در خانه تکواندو فدراسیون آغاز شده است.

  در این مسابقات قرار بود محمد باقری معتمد، بهنام اسبقی، علیرضا نصرآزادانی و مهرداد نورمحمدی در وزن چهارم به روی شیاپ چانگ بروند اما به دلیل مصدومیت اسبقی و معتمدی مسابقات این وزن برگزار نشد تا انتخابی آن به تورنمنت هلند موکول شود.

  همچنین در وزن دوم میثم باقری در وزن کشی شرکت نکرد تا رقابتی در این وزن بین او و فرزان عاشورزاده برگزار نشود و عاشورزاده هم مانند سجاد مردانی در وزن هشتم که بدون رقیب است فیکس تیم ملی برای مسابقات جهانی شود.

  اما در وزن اول محمد کاظمی، هادی مستعان و آرمین هادی پور را مغلوب کرد، در وزن سوم ابوالفضل یعقوبی نخستین حریفش را شکست داد و سینا بهرامی نیز حریفش را در راند دوم با امتیاز کامل ۱۲ برد. در وزن پنجم فرزاد عبدالهی با وجود پیش بودن از حریفش با اختلاف پنج امتیاز در یک ثانیه پایانی مسابقه ۱۰ بر ۹ برابر سیدمحمد رفیعی مغلوب شد و مسعود حجی زواره هم برابر رفیعی برنده شد اما به دلیل مصدومیت او مسابقه اش با عبدالهی برگزار نشد تا سرنوشت این وزن هم به تورنمنت هلند موکول شود. در وزن هفتم هم میلاد بیگی مغلوب مهدی خدابخشی شد و مرتضی شیری به امید عمیدی باخت.

  برچسب ها :

  نظرات