آوای شمال(طبرستان)
  • گزیده اخبار :
  • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
    avayeshomal.ir
    آرشیو سایت





  • کد مطلب : 10410
  • تعداد نظرات : ۰ نظر
  • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۸
  • شما اینجا هستید :ورزشی
  •   

    برنامه کامل مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

    آوای شمال/ مرحله‌ پلی‌‎آف لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه هفته گذشته با مشخص شدن ۸ تیم صعود کننده به مرحله گروهی این جام به پایان رسید و تیم نفت ایران با برتری برابر الجیش قطر، سهمیه فوتبال کشورمان در این رقابتها را به ۴ تیم افزایش داد. مرحله گروهی سیزدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا هم […]

    آوای شمال/ مرحله‌ پلی‌‎آف لیگ قهرمانان آسیا روز سه‌شنبه هفته گذشته با مشخص شدن ۸ تیم صعود کننده به مرحله گروهی این جام به پایان رسید و تیم نفت ایران با برتری برابر الجیش قطر، سهمیه فوتبال کشورمان در این رقابتها را به ۴ تیم افزایش داد.

    مرحله گروهی سیزدهمین دوره لیگ قهرمانان آسیا هم از روز سه‌شنبه ۵ اسفندماه آغاز می‌شود که نفت ایران نخستین تیم باشگاهی کشورمان است که در این جام به میدان می‌رود، آنهم در شهر تاشکند و برابر تیم پاختاکتور ازبکستان. پرسپولیس هم در آن روز و ورزشگاه آزادی میزبان لخویا قطر است که این بازی نخستین مسابقه خانگی نمایندگان کشورمان در این جام محسوب می‌شود.

    برنامه، نتایج کامل، جدول رده بندی و گلزنان لیگ قهرمانان ۲۰۱۵ آسیا


    طبق برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، این مسابقات روز چهارشتبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال ۹۴ به پایان می‌رسد که باز هم نفت ایران آخرین تیمی کشورمان است که در این مرحله به میدان می‌رود. آنها در بازی آخر خود میهمان العین امارات هستند. پیش از این بازی هم پرسپولیس در تهران میزبان بنیادکار ازبکستان خواهد بود.

    اسامی تیم‌ها و گروه های مختلف حاضر در این جام به شرح زیر است:

    گروه A: پرسپولیس ایران، بنیادکار ازبکستان،  النصر عربستان و لخویای قطر
    گروه B: نفت ایران، پاختاکور ازبکستان، الشباب عربستان و العین امارات
    گروه C: فولاد ایران، السد قطر، لوکو موتیو ازبکستان و الهلال عربستان
    گروه D: تراکتورسازی ایران، الاهلی عربستان، نسف قارشی ازبکستان و الاهلی امارات
    گروه E: کاشیوا ریسول ژاپن، جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی، شاندونگ چین و بین دونگ ویتنام
    گروه F: گوانگژو چین، گامبا اوزاکا ژاپن، سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی و بوریرام یونایتد تایلند
    گروه G: بجینگ گوآن چین، بریزبین رور استرالیا، اوراوارد دیاموندز ژاپن و سووون بلووینگز کره‌جنوبی
    گروه H: اف‌سی سئول کره‌جنوبی، گوانگژو اورگراند چین، وسترن سیدنی واندررز استرالیا و کاشیما آنتلرز ژاپن

    برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی سیزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که مهر هم منتشر کرده به شرح زیر است:

    دور رفت:

    هفته نخست:

    سه‌شنبه – ۵ اسفندماه

    گروه A:

    * پرسپولیس ایران – لخویای قطر، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه آزادی
    * النصر عربستان – بنیادکار ازبکستان

    گروه B:

    * پاختاکور ازبکستان – نفت ایران، ساعت ۱۵، در ورزشگاه تاشکند
    * العین امارات – الشباب عربستان

    گروه E:

    * جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی – کاشیوا ریسول ژاپن
    * بین دونگ ویتنام – شاندونگ چین

    گروه F:

    * گامبا اوزاکا ژاپن – گوانگژو چین
    * بوریرام یونایتد تایلند – سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی

    چهارشنبه – ۶ اسفندماه

    گروه C:

    * فولاد ایران – السد قطر، ساعت ۱۶، ورزشگاه غدیر اهواز
    * الهلال عربستان – لوکو موتیو ازبکستان

    گروه D:

    * نسف‌ قارشی ازبکستان – تراکتورسازی ایران، ساعت ۱۶:۶۰، ورزشگاه قارشی ازبکستان
    * الاهلی امارات – الاهلی عربستان

    گروه G:

    * بریزبین رور استرالیا – بجینگ گوآن چین
    * سووون بلووینگز کره‌جنوبی – اوراوارد دیاموندز ژاپن

    گروه H:

    * کاشیما آنتلرز ژاپن – وسترن سیدنی واندررز استرالیا
    * گوانگژو اورگرانده چین – اف‌سی سئول کره‌جنوبی


    هفته دوم:

    سه‌شنبه – ۱۲ اسفندماه

    گروه A:

    * بنیادکار ازبکستان – پرسپولیس ایران، ورزشگاه بنیادکار
    * لخویا قطر – النصر عربستان

    گروه B:

    * نفت ایران – العین امارات
    * الشباب عربستان – پاختاکور ازبکستان

    گروه E:

    * شاندونگ چین – جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی
    * کاشیوا ریسول ژاپن – بین دونگ ویتنام

    گروه F:

    * سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی – گامبا اوزاکا ژاپن
    * گوانگژو چین – بوریرام یونایتد تایلند

    چهارشنبه – ۱۳ اسفندماه

    گروه C:

    * لوکو موتیو ازبکستان – فولاد ایران
    * السد قطر – الهلال عربستان

    گروه D:

    * تراکتورسازی ایران – الاهلی امارات
    * الاهلی عربستان – نسف‌ قارشی ازبکستان

    گروه G:

    * اوراوارد دیاموندز ژاپن – بریزبین رور استرالیا
    * بجینگ گوآن چین – سووون بلووینگز کره‌جنوبی

    گروه H:

    *  وسترن سیدنی واندررز استرالیا – گوانگژو اورگرانده چین
    * اف‌سی سئول کره‌جنوبی – کاشیما آنتلرز ژاپن


    هفته سوم:

    سه‌شنبه – ۲۶ اسفندماه

    گروه A:

    * بنیادکار ازبکستان – لخویا قطر
    * النصر عربستان – پرسپولیس ایران

    گروه C:

    * فولاد ایران – الهلال عربستان
    * السد قطر – لوکو موتیو ازبکستان

    گروه E:

    * کاشیوا ریسول ژاپن – شاندونگ چین
    * جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی – بین دونگ ویتنام

    گروه F:

    * گوانگژو چین – سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی
    * گامبا اوزاکا ژاپن – بوریرام یونایتد تایلند

    چهارشنبه – ۲۷ اسفندماه

    گروه B:

    * پاختاکور ازبکستان – العین امارات
    * نفت ایران – الشباب عربستان

    گروه D:

    * الاهلی امارات – نسف‌ قارشی ازبکستان
    * الاهلی عربستان – تراکتورسازی ایران

    گروه G:

    * بریزبین رور استرالیا – سووون بلووینگز کره‌جنوبی
    * بجینگ گوآن چین – اوراوارد دیاموندز ژاپن

    گروه H:

    *  اف‌سی سئول کره‌جنوبی – وسترن سیدنی واندررز استرالیا
    * گوانگژو اورگرانده چین – کاشیما آنتلرز ژاپن


    دور برگشت:

    هفته چهارم:

    سه‌شنبه – ۱۸ فروردین‌ماه

    گروه B:

    * العین امارات – پاختاکور ازبکستان
    * الشباب عربستان – نفت ایران

    گروه D:

    * تراکتورسازی ایران – الاهلی عربستان
    * نسف‌ قارشی ازبکستان – الاهلی امارات

    گروه F:

    * سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی – گوانگژو چین
    * بوریرام یونایتد تایلند – گامبا اوزاکا ژاپن

    گروه H:

    * وسترن سیدنی واندررز استرالیا – اف‌سی سئول کره‌جنوبی
    * کاشیما آنتلرز ژاپن – گوانگژو اورگرانده چین

    چهارشنبه – ۱۹ فروردین‌ماه

    گروه A:

    * پرسپولیس ایران – النصر عربستان
    * لخویا قطر – بنیادکار ازبکستان

    گروه C:

    * الهلال عربستان – فولاد ایران
    * لوکو موتیو ازبکستان – السد قطر

    گروه E:

    * شاندونگ چین – کاشیوا ریسول ژاپن
    * بین دونگ ویتنام – جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی

    گروه G:

    * اوراوارد دیاموندز ژاپن – بجینگ گوآن چین
    * سووون بلووینگز کره‌جنوبی – بریزبین رور استرالیا

    دیدار تیمهای فوتبال نفت تهران و الجیش قطر


    هفته پنجم:

    سه‌شنبه – یک اردیبهشت‌ماه

    گروه C:

    * السد قطر – فولاد ایران
    * لوکو موتیو ازبکستان – الهلال عربستان

    گروه D:

    * تراکتورسازی ایران – نسف‌ قارشی ازبکستان
    * الاهلی عربستان – الاهلی امارات

    گروه G:

    * اوراوارد دیاموندز ژاپن – سووون بلووینگز کره‌جنوبی
    * بجینگ گوآن چین – بریزبین رور استرالیا

    گروه H:

    * وسترن سیدنی واندررز استرالیا – کاشیما آنتلرز ژاپن
    * اف‌سی سئول کره‌جنوبی – گوانگژو اورگرانده چین

    چهارشنبه – ۲ اردیبهشت‌ماه

    گروه A:

    * بنیادکار ازبکستان – النصر عربستان
    * لخویا قطر – پرسپولیس ایران

    گروه B:

    * نفت تهران – پاختاکور ازبکستان
    * الشباب عربستان – العین امارات

    گروه E:

    * کاشیوا ریسول ژاپن – جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی
    * شاندونگ چین –  بین دونگ ویتنام

    گروه F:

    * سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی – بوریرام یونایتد تایلند
    * گوانگژو چین – گامبا اوزاکا ژاپن


    هفته ششم:

    سه‌شنبه – ۱۵ اردیبهشت‌ماه

    گروه C:

    * فولاد ایران – لوکو موتیو ازبکستان
    * الهلال عربستان – السد قطر

    گروه D:

    * نسف‌ قارشی ازبکستان – الاهلی عربستان
    * الاهلی امارات – تراکتورسازی ایران

    گروه G:

    * سووون بلووینگز کره‌جنوبی – بجینگ گوآن چین
    * بریزبین رور استرالیا – اوراوارد دیاموندز ژاپن

    گروه H:

    * کاشیما آنتلرز ژاپن – اف‌سی سئول کره‌جنوبی
    * گوانگژو اورگرانده چین – وسترن سیدنی واندررز استرالیا

    چهارشنبه – ۱۶ اردیبهشت‌ماه

    گروه A:

    * پرسپولیس ایران – بنیادکار ازبکستان
    * النصر عربستان – لخویا قطر

    گروه B:

    * پاختاکور ازبکستان – الشباب عربستان
    * العین امارات – نفت تهران

    گروه E:

    * بین دونگ ویتنام – کاشیوا ریسول ژاپن
    * جئونبوک هیوندای کره‌جنوبی – شاندونگ چین

    گروه F:

    * گامبا اوزاکا ژاپن – سئونگنام اف‌سی کره‌جنوبی
    * بوریرام یونایتد تایلند – گوانگژو چین

    برچسب ها :

    نظرات