آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103947
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه سرخرود:

  هنر کارگزاران در سالهای اخیر ورشکست کردن اقتصاد بود/ ضرورت قطع وابستگی اقتصاد کشور به نفت

  خطیب جمعه سرخرود با اشاره به گرانی کالا ها و عدم توانایی خرید کالا توسط برخی از مردم اظهار کرد: کارگزاران تنها هنر و کاری که در سال های اخیر توانستند انجام دهند ورشکست کردن اقتصاد کشور بود.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به ایام پیش رو و هفته ولایت اظهار کرد: روز عید غدیر مهم ترین اعیاد ما و عید الله اکبر است؛ روزه، عیدی دادن، نماز عید؛ جشن و زیارت حضرت امیر در این روز بسیار تاکید شده است.

  وی افزود: ما باید کاری کنیم در طول سال همه ی برنامه های زندگی ما رنگ و بوی غدیر داشته باشد غدیر یعنی همه ی دین و این جمله «الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ » را به همدیگر می رسیم بگویم.

  امام جمعه سرخ‌رود به گرانی برخی کالا ها اشاره کرد و بیان داشت: نظام غلط توزیع آیا نباید درست شود وزیر صمت می گوید قیمت ها را ما رصد می کنیم قیمت ها پایین آمده است آقای وزیر محترم شما کجا خریدهای خود را می کنید که ما هم برویم آنجا خرید کنیم.

  موسوی آملی ادامه داد: چرا نباید ثبات قیمت ایجاد شود چرا سامانه‌ای که می گویند نمی تواند کاری بکند آیا واقعاً دولت نمی تواند قیمت ها را پایین بیاورد.

  خطیب جمعه سرخ‌رود بیان کرد: مسئولینی که با ماشین دودی تردد می کنند بعضی اوقات بروند داخل مردم تا یادشان نرود در کجا زندگی می کنند بعضی از مسئولین در نطق های تبلیغاتی می گویند بیش از هزار میلیارد تومان از یارانه های پنهان به جای ضعیف ترین افراد جامعه به ثروتمندان تعلق می گیرد.

  وی خطاب به برخی مسئولین خاطرنشان کرد: مواظب خانواده گرامی باشید که خودروهای لوکس خارجی با ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد می کنند و ۷۵ میلیارد تومان به بانک گردشگری بدهکارند هنر کارگزاران در این ۳۰ سال اخیر ورشکست کردن اقتصاد بوده است.

  امام جمعه سرخ.رود یادآور شد: مسئولین باید از گروه های جهادی و بسیج سازندگی بیاموزند و کارهای تشریفاتی و زاید را کنار بگذارند تا باورهای انقلاب در این کشور اثر کند و طعم شیرینی خدمت در کام مردم بیاید.

  موسوی آملی در خصوص فواید اتحاد مسئولین بیان کرد: اگر همه ی مسئولین در کنار هم باشند در عرصه اقتصاد هم  می توانند مانند امنیت و صنعت دفاعی جز کشورهای برتر دنیا شویم مسئولین باید ریشه وابستگی به نفت را قطع کنند و در راستای گسترش تجارت خارجی گام بردارند.

  وی در خصوص مدیران رانت خوار خبرداد: باید مدیرانی که از جیب ملت ریسک های ۱۸ میلیارد دلاری کردند و این رانت بزرگ را انجام دادند با قاطعیت محاکمه کنند چرا یک عده قُرقُر آنها بلند شده است بعضی از مسئولین ۱۵ ماه بعد از اجرای یک طرفه برجام شوخی تلخی می کنند و می گویند مذاکره با اروپا جدی تر شده است.

  این مسئول خطاب به برخی مسئولان که همچنان دنبال برجام هستند اظهار کرد: دعو کشور ما بر پایه مقاومت است همانطور که مقام عظمای ولایت الامام خامنه ای در دیدار هیاتی از جنبش انصارالله فرمودند: با قدرت در مقابل توطئه سعودی و امارات برای تجزیه یمن بایستید یک دنیا حرف دارد و این دیدار که جایگاه پیام مستکبرین اروپا و غرب و آمریکا چیست؟ و جایگاه پیام مستضعفین چیست؟

  خطیب جمعه سرخرود در پایان گفت: وقتی که رییس جمهور آمریکا را به حضور نمی طلبی و در عین حال سخنگوی یک گروه مجاهد در یکی از فقیرترین کشورهای مستضعف جهان را مورد استقبال قرار می دهی معنایی ندارد جز اینکه تو نائب بر حق رسول الله هستی مصداق «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» مصداق « أَذِلَّهٍ عَلَى المُؤمِنینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الکافِرینَ» هستی و با زبان مقاومت می توان مستکبرین عالم را سر جای خود نشاند «اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای»

  برچسب ها :

  نظرات