آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ , Wednesday 18 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103893
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  عضو حزب ندای ایرانیان: حرف از جوان‌گرایی زدیم،‌ احزاب به ما تازیدند

  عضو ارشد حزب ندای ایرانیان گفت: زمانی که ما صحبت از جوان‌گرایی کردیم متهم شدیم و احزاب به ما تازیدند.

  آوای شمال/ مجید فراهانی عضو ارشد حزب ندای ایرانیان در گردهمایی جوانان این حزب که در تالار وزارت ارتباطات برگزار شد، با بیان اینکه ایران یک کشور با قدمت چندین هزار ساله است، گفت: کشور ما با مرز بلند آبی که دارد می‌تواند با صادرات توسعه ایجاد کند.

  وی افزود: ایران دارای پتانسیل‌های زیادی در امر صادرات و توسعه است و اینکه کشور با این همه پتانسیل‌ها این شرایط را سپری می‌کند جای سوال و تعجب دارد.

  فراهانی هم‌چنین با یادآوری این که «نسل انقلاب چهل سال پیش جوان بود و به مدد این نیرو در قوا حضور پیدا کردند» تصریح کرد: این نسل حاضر نیست که عرصه را بر جوانان واگذار کند.

  عضو ارشد حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه با یک الیگارشی نسلی رو به رو هستیم، گفت: تا زمانی که پوست‌اندازی در نسل مدیریت نداشته باشیم روی توسعه را نخواهیم دید. نسلی که با تغییرات در دنیای جدید بیگانه است نمی‌تواند تحولات را درک کند.

  وی تاکید کرد: تا زمانی که مرتب در مواجه با تغییرات و تکنولوژی قرار نگیریم نمی‌توانیم با دنیا ارتباط بر قرار کنیم. زمانی دُبی تبعیدگاه یک شرور ایرانی بود اما امروز بسیاری از دانشگاه‌های  مهم دنیا در این کشور شعبه دارد، بندرگاه های این کشور محل تبادلات است و محل جذب سرمایه های ایرانیان می شود، چرا این اتفاق می‌افتد؟ چون به جوانان تحصیلکرده‌شان اعتماد کردند.

  وی گفت: زمانی که ما صحبت از جوان گرایی کردیم متهم شدیم و احزاب به ما تازیدند. آدم نگاه به احزاب می‌کند غصه اش می‌گیرد میانگین سنی شان ۶۰ سال است. رهبری انقلاب صحبت از جوانگرایی کردند. باید اجازه دهیم جوانان تحصیلکرده وارد میدان شوند. جالب است که امروز تحصیل نکرده‌ها پست و مقام می‌گیرند، بگویید این‌ها کجا تحصیل کرده اند؟

  فراهانی گفت: وقتی صحبت از جوانگرایی می شود مقصود همان است که در فضای خصوصی است و می‌خواهیم همان در بخش دولتی اجرا شود. ما همین را می‌خواهیم نه این که چهار نفر جوان وابسته به خودشان را بر سر پست‌ها بگذارند.

  عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: تا زمانی که پوست اندازی در نسل مدیریت نداشته باشیم روی توسعه را نخواهیم دید. نسلی که با تغییرات در دنیای جدید بیگانه است نمی‌تواند تحولات را درک کند.

  برچسب ها :

  نظرات