آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ , Friday 28 February 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103863
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  محدودیتی در صدور مجوز رسانه در مازندران نداریم

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران با اشاره به تعدد رسانه‌های فعال در استان، گفت: محدودیتی در صدور مجوز رسانه در مازندران نداریم.

  آوای شمال/ عباس زارع در جشن خبرنگاران آمل با بیان اینکه امسال با وجود گذشت هفته رسانه همچنان شاهد برگزاری برنامه‌های متعدد تجلیل از رسانه‌های مازندران را در شهرستان‌های این استان هستیم، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم سال آینده دهه رسانه در این استان برنامه‌ریز تا به همه برنامه‌ها برسیم.

  وی با ابراز خرسندی از حوزه رسانه آمل در دو بخش مکتوب و مجازی، افزود: این شهرستان در این دو بخش جایگاه خوبی برخوردار بوده و نشان از علاقه قشر جوان به این عرصه برمی‌گردد.

  زارع با اعلام اینکه رسانه مازندران با صداقت و جوان و پرتلاش هستند، گفت: با وجود این قشر پرتلاش باید در حفظ ارزش‌های اسلام و انقلاب سعی کنند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران با بیان اینکه با وجود تشکل‌های متعدد در این استان خوشبختانه همدلی خوبی بین رسانه‌ها وجود دارد، افزود: به منظور رسیدگی بر مشکلات خبرنگاران به دنبال تشکیل هستیم اگرچه اگر اختلافاتی بین رسانه هست باید رفع شود.

  وی با اشاره به صدور مجوز رسانه در استان، تصریح کرد: در این امر محدودیتی نیست و طبق قانون مطبوعات می‌توانند مشارکت داشته باشند تا از مزایای مجوز بهره‌مند شوند.

  زارع با بیان اینکه در حوزه فضای مجازی با وجود جایگاه خوب آنها در آگاهی بخشی مردم  پیشنهاد راه اندازی و صدور مجوز از وزارت ارشاد برای پایگاه‌های خبری را به کانال‌های عضویت بالا را می‌دهیم تا از قانون مطبوعات بهره‌مند شوند، عنوان کرد: در زمینه آموزش رسانه نیز با وجود عدم بر دوره قبلی آن مجدد این برنامه را دستور کار قرار می‌دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات