آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103862
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار استان > اخبار محمودآباد
 •   

  ساخت خانه مطبوعات مازندران آغاز شد

  همزمان با هفته گرامی‌داشت اصحاب رسانه، عملیات اجرایی ساخت خانه مطبوعات مازندران در ساری آغاز شد.

  آوای شمال/ عملیات اجرایی ساخت خانه مطبوعات مازندران امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، مدیران استانداری و بیمه ایران در مازندران، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران و اصحاب رسانه در خیابان قارن ساری کوچه مختار آغاز شد.

  علی یوسفی، مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران در حاشیه این مراسم با اشاره به آغاز عملیات اجرایی خانه مطبوعات مازندران با پیگیری‌های اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان، اظهار داشت: تهیه زمین با مساعدت استاندار مازندران و همکاری اداره کل راه و شهرسازی مازندران صورت گرفته است.

  وی افزود: مقرر شد از محل اعتبارات استانی و با مساعدت وزیر راه و شهرسازی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ساخت خانه مطبوعات مازندران تا یکسال آینده تکمیل شود.

  مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه خانه مطبوعات مازندران در سه طبقه شامل زیرزمینی، سالن اداری، سالن جلسات و مهمانسرا تدارک دیده شده است، تصریح کرد: طی روزهای آینده نقشه طرح آماده و فندانسیون این بنا اجرایی می‌شود.

  یوسفی در ادامه با اشاره به پرداخت هدیه روز خبرنگار به فعالان رسانه ای استان از سوی استاندار در روز خبرنگار، تصریح کرد: اهالی رسانه که هدیه خود را دریافت نکردند به اداره کل فرهنگ و ارشاد و خانه مطبوعات مازندران مراجعه کنند.

  به گزارش آوای شمال، بیش از ۸۰۰ فعال رسانه ای در ۴۴۰ رسانه دارای مجوز مازندران فعالیت دارند.

  برچسب ها :

  نظرات