آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103760
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  آمریکا از منطق بی بهره است/ اقدامات ایران سبب ناکامی استکبار جهانی

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به اقدامات خیره سرانه آمریکایی ها اظهار کرد: آمریکایی ها باید بدانند که با این اقدامات نمی توانند کاری انجام دهند زیرا آنها از زبان منطق بویی نبرده اند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید واود موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به تحریم وزیر امور خارجه توسط آمریکا بیان کرد: وزارت خزانه داری آمریکا که مدیریت تحریم هوشمند علیه کشور های هدف را به عهده داشته در طرح موسوم به فشار های حداکثری وزیر امور خارجه را تحریم کرده است.

  وی افزود: سراسیمگی آمریکایی ها و استیصال آن ها در مقابل تدبیر اثر گذار نظام جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف موجب تصمیمات کور و نابخردانه شده است.

  امام جمعه محمودآباد در خصوص عدم برخورداری آمریکا از منطق یادآور شد: آمریکایی ها می داند اینگونه اقدامات خیره سرانه نمی تواند مشکل آنان را حل کند آنها باید بدانند دنیا طالب منطق و زبان حق است و نمی شود با زبان زور جلوی رساندن سخن حق، منطق و شفافیت را گرفت.

  موسوی به برخی از ایده های آمریکایی ها در جهت مدیریت اقدامات ایران اشاره کرد و بیان داشت: هیئت حاکمه آمریکا با ایده فلج کردن دیپلماسی ایران نحو اقدامات را مدیریت می کند ولی آنها می دانند در انتهای اقدامات شتاب زده و بی منطق قرار گرفته و ملت ایران با عنایت خداوند و بصیرت وصف نشدنی با ایده مقاومت و اعتماد به نفس به مسیر حق ادامه داده و قطعا استکبار جهانی دیر یا زود بازنده این میدان خواهد بود.

  وی خطاب به آمریکایی ها خاطرنشان کرد: آمریکا بدانند اولا این اقدامات عجولانه حمایت از شکست دشمن در فشار حداکثری و ناکامی در مقابل با نظام مردمی ایران انقلابی است، با تحریم نماینده دیپلماسی ایران نشان داد فاقد قدرت منطق است و طرح موضوع مذاکره صرفا یک بازی مسخره سیاسی می باشد و راهبرد نه جنگ، نه مذاکره و گفتمان مقاومت و باز دارندگی تنها مسیر دستیابی به قلعه پیروزی و مقاومت است.

  این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: آمریکایی ها با تجربه ائتلاف های خود ساخته در عراق، افغانستان و سوریه که همگی جزو فتنه گری و تعرض به جان و مال مردم این منطقه هیچ نتیجه ای نگرفتند.

  موسوی اضافه کرد: اخیرا به یک خیمه شب بازی دیگری دست زده و در صدد تشکیل ائتلاف برای امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز برآمده تا بتواند آشوب دیگری را در منطقه تدارک کند.

  وی خطاب به دشمنان امت اسلام و امنیت این منطقه یادآور شد: این منطقه لقمه راحتی نیست که از گلوی آن ها پایین برود خلیج فارس و تنگه هرمز در دستان با کفایت سبز پوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران قرار داشته و اجازه عرض اندام به بیگانگان را نخواهد داد و این طرح آمریکا مثل سایر طرح های منطقه ای منجرب به شکست خواهد شد.

  موسوی با اشاره به وضع موجود منطقه ادامه داد: چنگال آلوده به خون حکام جنایتکار آل خلیفه در بحرین همچنان شیران بیشه اهل بیت و تشیع را به مسلخ می کشاند.

  وی خطاب به حکام بحرین بیان کرد: با ریختن خون جوانان مظلوم نمی توانند مطالبه حق این مردم را خاموش کنند و طنین صدایشان را خفه نمایند.

  خطیب جمعه محمودآباد در پایان گفت: سرانجام خون بر شمشیر پیروز خواهد شد و دست انتقام الهی از قیام شیران جبهه حق طلبی بیرون آمده و سفاکان خونریز را به زباله دان تاریخ تبدیل خواهد کرد.

  خبرنگار آوای شمال: مائده ابراهیمی

  برچسب ها :

  نظرات