آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103543
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  ملت ایران تجاوز دشمن را به‌ شدت پاسخ می دهند/رضایتمندی شهروندان معیار ارزیابی عملکرد مدیران

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به توطئه های کشور آمریکا علیه کشور های مسلمان منطقه اظهار کرد: هوشیاری ملت بزرگ ایران و کشور های مسلمان مانند فلسطین مانع تحقق اهداف آمریکایی ها و کشور های غربی در منطقه ما می شود.

  آوای شمال/ خطیب جمعه محمودآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به اجرایی شدن برخی اقدامات توسط کشور های اسلامی در کشور فلسطین اظهار کرد: مجموعه ای از اقدامات بعد از فرایند های پیچیده برای حل موضوع فلسطین و ساقط کردند حقوق یک ملت مظلوم بر اساس مجموعه ای از توطئه ها و فتنه ها در چند دهه اخیر با حمایت قدرت های ستمگر جهانی و جنایت بعضی از سران کشور های اسلامی به اجرا گذاشته شده است.

  حجت الاسلام سید داود موسوی با اشاره به بزرگ ترین جنایت آمریکایی ها علیه کشور فلسطین بیان کرد: در یکی از خطرناک ترین ایستگاه های این جنایت بزرگ برای نابود کردن هویت یک ملت با سابقه چند هزار ساله و برای انهدام یک تاریخ کهن و زدودن هویت از یک شهر مقدس و قبله مصرح در قد آن کریم وارد یک تطمیع مالی و نگاه کاملا شیطانی و مادیگرانه شده اند.که سر رشته این توطئه خطرناک در لابی صهیونیست ها و تدارک برای تحقق آن دولت شرور آمریکا و دولت های مستبد غربی و دنباله روی قارون های خیانتکار در منطقه اسلامی در یک اتحاد نا میمون میدان داری داشته و دارند.

  وی افزود: ملت های مسلمان خصوصا فلسطینی ها با موضع گیری قاطع در مقابل این ننگ تاریخی عکس العمل همه جانبه را نشان داده و همانگونه که زایمنان خاورمیانه به سقط انجامیده این کار ننگیین نیز ممکن است جولانی از خود بروز داده ولیکن با اراده ملت های بیدار منطقه و ایستادگی گروه های جهادی منجر به شکست بار دیگر لکه تنگ بر دامان خیانتکاران بر جا خواهد ماند و حق بر فلسطین بر می گردد.

  امام جمعه محمودآباد با اشاره به تهدید های متنوع آمریکایی ها بر علیه کشورمان بیان داشت: آمریکایی ها از خوصومت و دشمنی با ایران سیری نداشته و هرچه را تاکنون توانسته و امکان اجرای آن بوده در دست اقدام قرار دادند و در یک جنگ بی امان اقتصادی زندگی و رفاه این ملت را نشانه گرفته و از یک نبرد متارف به یک تروریسم اقتصادی روی آورده و هر روز سیاهه ای از تحریم ها را بر مجموعه ظلم قبلی اضافه می نماید.

  موسوی با اشاره به ورود پهباد جاسوسی آمریکایی ها به سرزمین ایران در روز های گذشته یادآور شد: در روز های اخیر آمریکایی ها به حریم سر زمینی کشور ما تجاوز کردند که با ضربه شصت قاطع پندافد هوشیار مرزبانان غیور کشور در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مواجه شده و به چنگ و دندان های بی حصر روی آورده اند که در دنیا بازتاب های زیادی داشته و دارد.

  وی به هوشیاری ملت بزرگ، مرزبانان و نیرو هوایی ایران اشاره کرد و گفت: آمریکایی ها و سرانگشتان مدیریتی این کشور بیهوده بر طبل می کوبند چون به این ملت بیدار و هوشیار نمی شود از دریچه غلدری و زور و تهدید وارد شود و اهداف استکباری خود را محقق کند.

  این مسئول خطاب به آمریکا و همپیمانان و اذناب او در منطقه بیان کرد: ملت ایران برای حفظ اقتدار خود با هیچ قدرتی تعارف نداشته و جواب تجاوز را با شدید ترین وجه داده و در این مسیر هراسی از شرارت ها و غلدوری های طاغوت و استکبار زمان ندارد و آمریکا باید در صورت ادامه شرارتها همچنان منتظر تحقیر کردن ها و سیلی این ملت بزرگ و مرزداران و مدافعان هوایی این کشور باشد.

  موسوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هفته قوه قضایه خبرداد: در هفته قوه قضایه یکی از نقاط عطف بزرگداشت این هفته ملاقات مسئولان این قوه مهم با رهبر بزرگ انقلاب است که ایشان در این دیدار به نقاط برجسته ای توجه نموده که تحقق هر کدام از این دستورات می تواند در تحقق قوه عدلیه در طراز انقلاب اسلامی موثر باشد.

  وی اجرای عدالت، سلامت ارکان قوه قضایه، شدت عمل در وضوع، فساد در کلیه عرصه ها خصوصا در درون قوه، دفاع از دستگاه رفیع قوه عدلیه، رعایت اخلاق و صبر و بردباری در مواجه با مراجعین و اصحاب دعوا، رعایت الگوهای در اختیار از ویژگی های انتصابات در امور قضایی منطبق بر منشور حضرت امیر (ع) به مالک اشتر ، احیای حقوق عامه، نظارت براجرای قانون ، گسترش عدالت، پیشگیری از جرم، و طرح دیدگاه های مهم در مسائل بین المللی انقلابی را از تاکیدان رهبر انقلاب در این دیدار عنوان کد.

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به انتصاب علیرضا شریعت به عنوان فرماندار شهرستان محمودآباد بیان داشت: فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان الزاما باید احاطه کامل به امور شهرستان دستگاه های اجرایی را در مسیر انجام وظیفه بهتر و بیشتر به مردم هدایت و نظارت نماید.

  موسوی به انتظار امروز مردم برای کار صادقانه همراه با روحیه جهادی و خدمت گذاری اشاره کرد و بیان داشت: دوران شعار دهی و اقدامات روز مره به سر آمد مردم نیاز به امنیت پایدار در حوزه زندگی شخصی و عمومی خود را دارند که قطعا برنامه ریزی در شورا های بالا دستی شهرستان نظیر شورای اداری، شورای تامین، شورای فرهنگی و .. می تواند این مهم را محقق کند.

  وی ارتباط مستمر با مردم برای ارزیابی خدمات ادارات را بهترین و بالا ترین محک عنوان کرد و افزود: باید از این پس ارتباط با مردم گسترده و هدفمند شود و نظارت بر فضای اجتماعی و اخلاقی شهرستان به صورت مستمر با توجه به موقعیت ساحلی و گردشگری شهرستان مورد توجه قرار گیرد.

  امام جمعه محمودآباد در پایان خطاب به فرماندار محمودآباد گفت: ارتباط با نخبگان و چهره اثر گذار در اقشار مختلف از حلقه های نسبتا کم رمق در شهرستان بوده که باید به آن توجه و به امو ورزشی، انقلابی در راستای فرهنگ جهاد و شهادت که از مهم ترین دغدغه های امت حزب الله بوده و بالاترین مطالبه گری را دارد نیز توجه ویژه ای شود.

  خبرنگار: مائده ابراهیمی

  برچسب ها :

  نظرات