آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ , Monday 10 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103542
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  ایران اسلامی چهل سال است به آمریکا سیلی می زند/ لزوم ایستادگی مسؤولان در مقابل زیاده خواهی دشمن

  امام جمعه سرخ‌رود با اشاره به وسوسه ها، توطئه ها و تحریم های دشمن علیه ایران اظهار کرد: اگر مسئولان به نظام ایران ابراز اعتماد کنند و همواره همدل و متحد باشند سبب از بین رفتن وسوسه های دشمن می شوند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود با اشاره به رعایت قانون در تمامی امور اظهار کرد: قانون در تمام امور فصل‌الخطاب است اگر بی قانونی رایج شود کارها گره خواهد خورد همه باید به قانون احترام بگذاریم.

  وی افزود: نقطه مقابل قانون گرائی و انقیاد در مقابل قانون، دیکتاتوری است قوه قضائیه برای عدل است عدل هم عملی به قانون است.

  موسوی آملی با اشاره به اینکه پایه اصلی نظام ارتباط مردم با نظام است خاطر نشان کرد: اصلاح یک قانون موهن پس از مخالفت آقای رئیسی جای تقدیر دارد؛ زنان مفسدی که با آرایش غلیظ و ناخن لاک زده مردم را اغوا و پول آنها را می‌دزدند و در دادگاه با چادر حاضر می‌شوند که ارثیه حضرت زهرا (س) را خدشه دار می‌خواهند بکنند مجازات می شوند.

  امام جمعه سرخ‌رود به دیدار رییس قوه قضائیه و قضات کشور با رهبری اشاره کرد و بیان داشت: ملت بزرگ، شجاع و آبرومند ایران از توهین‌های دولت آمریکا که عامل جنگ، خونریزی، تفرقه، چاپیدن و غارت ملت‌ها در طول تاریخ است جا نمی‌زند و عقب نشینی نمی‌کند، ملت ایران در همین تحریم‌های ظالمانه، مظلوم واقع شده ولکن ضعیف نیست مقتدر است.

  وی در خصوص آگاهی و مومن بودن مردم با توفیق، هدایت و دستگیری الهی اضافه کرد: مسؤولان باید مراقب کار و حرف زدن خودشان باشند وقتی مسؤولان همدل بودند و به کشور و نظامشان ابراز اعتماد کردند آن وقت وسوسه‌های خنّاسان بین المللی، سیاستمداران مستکبر عالم دیگر اثری نخواهد کرد.

  موسوی آملی با اشاره به توطئه ۴۰ ساله آمریکایی ها علیه ایران یادآور شد: مردم ما خباثت را درک می‌کنند و هوشیار هستند؛ تجربه ۴۰ ساله ملت را آگاه کرده که نه تنها آمریکایی ها دلشان برای ملت ایران نسوخت، بلکه به دشمن ملت ایران در ۸ سال دوران دفاع مقدس کمک کردند.

  این مسئول اضافه کرد: کدام کشور عاقلی تصمیم گیری در مورد مسائل اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و امنیتی خود را به دست کشورهایی می‌سپارد که همیشه علیه منافع ملت ایران عمل کرده‎اند.

  موسوی آملی در خصوص تلاش آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها در ماجرای کنوانسیون‌های مربوط به FATF اظهار کرد: آنها تلاش دارند با ادبیات سیاسی با جمهوری اسلامی رفتار کنند نه ادبیات اقتصادی این کنوانسیون‌ها ابزار سیاسی علیه ملت ایران است همانند سند ۲۰۳۰ و برجام و سایر.

  وی ادامه داد: اقدام مجمع تشخیص مصلحت در مسکوت گذاشتن FATF را خیلی بجا می‌دانیم و لزوم ایستادگی در مقابل باج خواهی‌های آمریکا و عدم وادادگی و اتخاذ روش‌های هوشمندانه در مقابل دشمن است.

  خطیب جمعه سرخ‌رود یادآور شد: اگر FATF الزام آور بود چرا چین مراودات خود را با کره شمالی انجام می‌دهد، آمریکا و غرب از اینکه FATF را به شورای امنیت می‌برند بدنبال فشار ابزار سیاسی بر ملت و دولت ایران هستند اگر مسؤولان روحیه استحکامی را که انقلاب به ملت ما داد و در طول این ۴۰ سال حفظ کرده اند، نگه دارند هرگز دشمنی مستکبرین عالم اثری نخواهد کرد و آنها نخواهند توانست به ملت ایران آسیبی وارد کنند.

  وی با اشاره به تحریم مقام معظم رهبری و دفترش اضافه کرد: دشمن خیال می کند با این تحریم رهبر از هیمنه حضرت آقا می‎کاهد، این نشان از رهبری شجاع و مدیر دارد که چهل سال سخنان شجاعانه و مدیریت بدون افراط و تفریط حضرت آقا قدرت پوشالی توحش و تفرعن عالم را به سخره گرفته است.

  موسوی آملی به خواستار نمایندگان در رابطه با مسکوت ماندن طرح اعاده اموال نامشروع مسؤولان بیان داشت: تقاضای آنها با مخالفت مجلس روبرو شد این ها خائنین به ملت هستند.

  امام جمعه سروخ‌رود در پایان گفت: مسؤولی از قرار گرفتن در لیست تحریم ترامپ می‌ترسد که دست و پا یا زن و بچه‌ای در آمریکا و اروپا دارد و اِلّا هر مسؤول در نظام مقدس ما در ذات توان سیلی زدن به آمریکا و گنده‌تر از آن را دارد همان گونه که بچه های سپاه ۴۰ سال است به هیمنه آمریکا سیلی می‌زنند.

   

  خبرنگار: مائده ابراهیمی

  برچسب ها :

  نظرات