آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ , Saturday 11 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103468
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ خرداد, ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سیاسی
 •   

  خطیب جمعه سرخ رود:

  ایران نیازمند مسئولین خط شکن است/ لزوم برخورد قاطع با مجرمان در سرخ رود

  خطیب جمعه سرخ رود با اشاره به بی بند و باری ها و فسادهایی که امروزه در ایران در حال رخ دادن است اظهار کرد: کشور نیازمند مسؤولان خط شکن است.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه های نماز جمعه این هفته سرخ رود به فرمایش رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن در خصوص عدم پاسخ به نامه ترامپ گفت: فلسفه وجودی نظام مقدس اسلامی استکبار ستیزی است و هرگز تعطیل پذیر نیست چرا که ویژگی هایی نظیر خود برتر بینی، حق ناپذیری، جنگ افروزی و اختلاف افکنی و سایر ویژگی ها دلایلی بر تعطیل ناپذیر بودن استکبار ستیزی است.

  وی ادامه داد: در مقابل خودشیفتگی ترامپ که به دنبال مذاکره است می گوییم هدف و مبنای انقلاب اسلامی استکبار ستیزی است و در مقابل تحریم و فشار اقتصادی هرگز تسلیم نخواهیم شد و این کار سخت را با موفقیت انجام خواهیم داد.

  خطیب جمعه سرخ رود با اشاره به برگزاری جشن ملکه انگلیس در ایران بیان کرد: باید به فرزندان ایرانی ملکه انگلیس در سفارت روباه پیر که برای مادرشان جشن تولد گرفته اند بگویم ان شاء الله به زودی مجلس ختم همه شیاطین را در همان نزدیکی برپا خواهیم کرد.

  موسوی آملی اضافه کرد: ارتباط سفارتخانه ها با مدیران رده دوم کشور نگران کننده است و باید فکری برای این موضوع کرد.

  وی همچنین با اشاره به رد پیشنهاد نخست وزیر ژاپن برای مذاکره با ایران توسط رهبر فرزانه انقلاب خاطرنشان کرد: دولت آمریکا به دنبال مذاکره نیست، اگر به دنبال مذاکره بود چرا معیشت مردم را هدف قرار داده است.

  خطیب جمعه سرخ رود با ابراز تأسف از برخی تحرکات داخلی برای ایجاد نارضایتی عمومی تصریح کرد: یک عده از لیبرال های خبیث پس از رد پیشنهاد مذاکره توسط رهبر انقلاب با جابه جا کردن قیمت دلار با روان مردم بازی می کنند.

  موسوی آملی به وضعیت کنونی ایران اسلامی اشاره کرد و بیان داشت: ملت عزیز ایران در زمان حال مسؤولان خط شکن می خواهند، مسؤولانی که عزم قوی داشته باشند و مقابل فسادهای اقتصادی، سیاسی، اخلاقی، بی بند و باری، بدحجابی، کشف حجاب و سایر فسادها کوتاه نیایند.

  وی با اشاره به ازدیاد آسیب های اجتماعی و فرهنگی بیان کرد: باید در مقابل مجرمان طوری عمل کنند تا کسی جرأت ارتکاب جرم را نداشته باشد و چنان چه حدود اجرا نشود این از بزرگترین منکرات است.

  امام جمعه سرخ رود در پایان خطاب به مسؤولان اظهار کرد: قهرمان اجرای حدود الهی شهید مظلوم بهشتی بود، از مسئولین قضایی و انتظامی شهر و بخش خواستارم حداقل کاری که می توانند در مقابل مجرمین انجام دهند برای مدت کوتاهی، در منظر عام مجرم را قرار دهند تا کسی سرخ رود را حیات خلوت خود قرار ندهد و جرأت تخلف به سرش نزند.

  برچسب ها :

  نظرات