آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103259
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  رایزنی‌ها برای پخش زنده بازی‌های فوتسال/بی‌توجهی به فوتسال

  رئیس سازمان لیگ فوتسال از رایزنی‌ها برای پخش زنده بازی‌های فوتسال خبر داد و گفت: هماهنگی‌ها برای پخش مستقیم لیگ برتر فوتسال در شبکه سه صورت گرفته تا هر هفته یک بازی مهم به صورت زنده پخش شود تا شرایط برای جذب اسپانسرها و توجه بیشتر به فوتسال مهیا شود.

  آوای شمال/ نشست هم‌اندیشی و مراسم قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور صبح امروز در شهر ساری و میزبانی باشگاه شهروند برگزار شده است.

  در این نشست که با حضور انصاری‌فرد رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور، جابر دبیر سازمان لیگ فوتسال کشور، بهروان و نجاریان روسای هیأت فوتبال استان مازندران و شهر ساری، اعضای هیأت رئیسه فوتسال برگزار شد، مدیران تیم‌های حاضر در لیگ برتر و روسای هیأت‌های فوتبال استان‌ها نیز حضور داشتند.

  انصاری‌فرد: باشگاه‌ها باید از هزینه‌های غیرضروری پرهیز کنند

  رئیس سازمان لیگ فوتسال در این نشست با بیان اینکه کاری موفق است که در آن یکدلی و یکرنگی باشد، اظهار کرد: می‌دانم که شرایط کار و تیم‌داری سخت است. امسال هم شرایط مالی و اقتصادی به تیم‌ها فشار آورده ولی امیدواریم با کاهش هزینه‌ها فصلی موفق را سپری کنیم.

  محمدحسن انصاری‌فرد افزود: باشگاه‌ها باید از هزینه‌های غیرضروری پرهیز کنند چون بحث اقتصادی در این فصل از بحث‌های جدی است.

  وی ضمن تشکر از باشگاه‌ها و اعضای هیأت رئیسه، گفت: اعضای هیأت رئیسه فوتسال به تمام امور فوتسال مسلط هستند و به تمامی کارها اشرافیت دارند. انتظار داریم مدیران باشگاه‌ها فعال‌تر باشند و بیشتر خودشان را نشان بدهند.

  انصاری‌فرد با بیان اینکه جذب حامی مالی از برنامه‌های مهم ماست، افزود: دنبال جذب اسپانسرها هستیم تا بتوانیم به باشگاه‌ها کمک کنیم.

  این مسؤول از رایزنی‌ها برای پخش زنده بازی‌های فوتسال خبر داد و گفت: هماهنگی‌ها برای پخش مستقیم لیگ برتر فوتسال در شبکه سه صورت گرفته تا هر هفته یک بازی مهم به صورت زنده پخش شود تا شرایط برای جذب اسپانسرها و توجه بیشتر به فوتسال مهیا شود.

  انصاری‌فرد موفقیت تیم‌های ملی را حاصل دسترنج باشگاه‌ها عنوان کرد و افزود: اگر تیم ملی ما در جهان سوم است به‌خاطر فعالیت خوب باشگاه‌های است که تیم ملی ما در چنین رده‌ای است و گرنه چنین موفقیتی حاصل نمی‌شد.

  وی با بیان اینکه امیدواریم امسال سال بهتری نسبت به سال گذشته باشد، اضافه کرد: متاسفانه آنقدر که به فوتبال توجه می‌شود چندان به فوتسال نگاه نمی‌شود ولی ما خودمان باید با برگزاری خوب و بدون حاشیه بودن این جایگاه را به‌دست بیاوریم.

  انصاری‌فرد در پایان گفت: خودمان باید بیشتر مراعات کنیم، باید فضای فوتسال را آرام‌تر کنیم تا موفق‌تر شویم. رقابت و هیجان جای خودش ولی باید فضای فوتسال فضای جوانمردی باشد تا بتوانیم از کمک‌های سرمایه‌گذران استفاده کنیم.

  بهروان: به فوتسال جفا شده است

  رئیس هیأت فوتبال استان مازندران در این نشست ضمن خیر مقدم به حاضرین اظهار کرد: فوتسال کشور در طول این سال‌ها پیشرفت چشمگیری داشته که همه این پیشرفت‌ها حاصل زحمات شما باشگاه‌داران است.

  غلامرضا بهروان ادامه داد: از تمامی کسانی که زحمت کشیدند تا فوتسال ما راست قامت شود تشکر می‌کنم.

  وی با بیان اینکه در فوتسال دارد جفا می‌شود، افزود: بارها گفتم که فوتسال از فوتبال برتر است ولی توجه‌ای ویژه به فوتسال نشده است. فدراسیون برای تیم‌های ملی است ولی شما در سازمان لیگ قوی عمل کنید.

  بهروان ضمن حمایت از باشگاه‌داران بیان کرد: حقوق بازیکنان باید حفظ شود. ما از بخش خصوصی دعوت می‌کنیم ولی چه حمایتی از بخش خصوصی می‌شود !!؟ چه اشکالی دارد فوتسال مستقل شود !؟ همه ما باید آموزش ببینیم تا موفق شویم.

  این مسؤول خواستار توجه بیشتر صداسیما به فوتسال شد و افزود: بازی‌های فوتسال باید پخش مستقیم شود. چون اگر بازی‌های فوتسال پخش شود و توجه شود می‌تواند درآمدزا شود.

  بهروان در پایان گفت: شما باید باهم و پشت همدیگر باشید تا در حق فوتسال جفا نشود و بتوانید حق خودتان را بگیرید.

  برچسب ها :

  نظرات