آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 103254
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۷
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  معرفی وزیر آموزش و پرورش حساسیت بالایی می‌طلبد/ مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد

  دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با اشاره به شرایط جدید وزارت آموزش و پوررش پس از استعفای بطحایی گفت: مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور با جمعیت ارزشمندی از فرهنگیان فرهیخته و دانش‌آموزانی که قرار است آینده کشور را در دست بگیرند، نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد.

  آوای شمال/ علی کریمی فیروزجایی دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با اشاره به شرایط جدید وزارت آموزش و پرورش پس ار استعفای وزیر،‌ اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش همواره به دور از جریانات سیاسی، باید به وظیفه ذاتی خویش که تربیت نسل آینده است بپردازد و با وضعیت جدید باید نگران آینده آموزش و پرورش کشور بود.

  دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان با انتقاد از استعفای وزیر آموزش و پرورش در ایام امتحانات، تصریح کرد: اگرچه بطحایی وزیری باجسارت و مطالبه‌گر نبوده‌است اما باید از نمایندگان مجلس پرسید چطور خانواده بزرگ آموزش و پرورش را جدی نمی‌گیرند و به مطالبات بحق فرهنگیان توجه نمی‌کنند.

  نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی افزود: مهم‌ترین وزارت‌خانه کشور با جمعیت ارزشمندی از فرهنگیان فرهیخته و دانش‌آموزانی که قرار است آینده کشور را در دست بگیرند، نباید بازیچه سیاسی قرار گیرد.

  کریمی فیروجایی ادامه داد: در شرایط کنونی، معرفی وزیر آموزش و پرورش حساسیت بالایی را می‌طلبد و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری انتظار می‌رود دولت محترم برای وزیر این وزارت‌خانه از یک نیروی جوان، خلاق و انقلابی بهره گیرد.

  دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان نقش فراگیر قشر شریف فرهنگیان کشور را در برهه‌های حساس، کارآمد دانست و با اشاره به برخورد گزینشی و جهت دار بطحایی با تشکلهای فرهنگیان، بر استفاده از مدیران غیرسیاسی و تعلیم تربیتی بر مسند آموزش و پرورش تاکید کرد.

  برچسب ها :

  نظرات