آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 103141
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ خرداد, ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  شرایط بحرانی پل روستای «مُلکار» در شرق نوشهر و خطر قطع ارتباط با شرق مازندران

  فرماندار نوشهر گفت: در حال حاضر نیز پل روستای «مُلکار» به دلیل خروجی نامناسب آب، شرایط بحرانی داشته و در صورت تخریب باعث قطع شدن محور ترانزیتی غرب به شرق استان مازندران خواهد شد.

  آوای شمال/ عبدالصمد صفرنژاد بعدازظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات حوزه راهداری و شهرسازی شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت با حضور فرمانداران و مسؤولان شهرستان‌های یادشده، نماینده مجلس و مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و راه و شهرسازی استان مازندران به میزبانی فرمانداری نوشهر برگزار شد با اشاره به اینکه افتتاح و بهره‌برداری از یک پروژه زمانی دارای حلاوت و استقبال افکار عمومی است که در زمان وعده داده شده اجرایی شود، اظهار کرد:  روشنایی فاز شب کمربندی نوشهر به چالوس نمونه چنین طرح‌هایی است که با وجود اعلام بهره‌برداری در آینده‌ای نزدیک، اما با وجود نصب پایه تلسکوپی تکمیل نشده است.

  وی افزود: تخریب پل ماشلک بارها از سوی متخصصان فن و حتی افکار عمومی پیش‌بینی شده بود و حتی سابقه مکاتبات اداری نماینده مجلس هم گواه این ادعاست اما به دلیل تساهل برخی مدیریت‌های موجود شاهد ریزش و حادثه ناگوار پل ماشلک بودیم.

  فرماندار نوشهر تصریح کرد: در حال حاضر نیز پل روستای «مُلکار» به دلیل خروجی نامناسب آب، شرایط بحرانی داشته و در صورت تخریب باعث قطع شدن محور ترانزیتی غرب به شرق استان مازندران خواهد شد.

  وی اذعان کرد: فرسوده بودن ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری در شهرستان با توجه به سیل‌گیر بودن منطقه و نیز ماهیت توریستی و گردشگری شهر، به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و از آنجایی که نخستین سنگر پاسخ‌گویی به مطالبات مردمی به عنوان نماینده دولت هستیم نمی‌توان از بودجه منطقه‌ای و شهرستانی توقع به‌روز رسانی و تکمیل امکانات و تجهیزات را داشت.

  صفرنژاد گفت: تکمیل و بهسازی پل کردیکلا و علویکلا، وجود تابلوها و بنرهای تبلیغاتی غیر استاندارد و غیرقانونی در حاشیه جاده و ورودی روستاها، روکش آسفالت و روشنایی محور نوشهر ـ رویان و آسیب دیدگی شدید نیمی از روستاهای بخش مرکزی از مطالبات این منطقه است.

  برچسب ها :

  نظرات