آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10289
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درخشان:در ایران مثل بلبل فارسی حرف می‌زد اما… /قطبی زبان فارسی را از سایتش پاک کرد!

  آوای شمال/ یکی از این مربیان، افشین قطبی است که دیروز سرمربی پرسپولیس اشاره کوچکی به عملکرد این مربی در شیمیزو اس‌پالس ژاپن کرد و به همین بهانه با حمید درخشان مجدداً گپ زدیم. شما با افشین قطبی مشکل دارید؟ نه، چه مشکلی؟ مگر ما همدوره بودیم یا اینکه زمان بازی من او هم در […]

  آوای شمال/ یکی از این مربیان، افشین قطبی است که دیروز سرمربی پرسپولیس اشاره کوچکی به عملکرد این مربی در شیمیزو اس‌پالس ژاپن کرد و به همین بهانه با حمید درخشان مجدداً گپ زدیم.

  شما با افشین قطبی مشکل دارید؟
  نه، چه مشکلی؟ مگر ما همدوره بودیم یا اینکه زمان بازی من او هم در ایران فوتبال بازی می‌کرد؟ چرا باید با او به مشکل بخورم؟

  به هر حال او هم یکی از گزینه‌های جانشینی شماست و …
  قبلاً هم عرض کردم باشگاه این اختیار را دارد که با مربیان مد نظر خود مذاکره کند و بارها گفتم من یکی مشکلی با این موضوع ندارم.

  اما دیروز در گفت‌وگو با خودمان به عملکرد افشین قطبی در ژاپن ایراد گرفتید!
  واقعاً سر درنمی‌آورم. یکسری دوستان طوری درباره افشین قطبی حرف می‌زنند که انگار او منجی پرسپولیس است و قرار است بیاید کن‌فیکون کند، در حالی که کسی نمی‌رود ببیند در ۴ سال گذشته این مربی چه کارنامه‌ای در شیمیزو اس‌پالس داشته است. از آن گذشته نکته‌ای را می‌خواهم بگویم، باز واهمه دارم شما همان بحث را پیش بکشید!

  بفرمایید. ما چه بحثی را می‌خواهیم پیش بکشیم؟
  شما می‌دانید افشین قطبی بلافاصله پس از خروج از ایران، زبان فارسی را از سایت رسمی‌اش پاک کرد؟!

  بله، به هر حال …
  به هر حال ندارد. طرف تا زمانی که در ایران بود، بحث دل شیر و ایرانی بودن را وسط می‌کشید و مثل بلبل فارسی حرف می‌زد اما همین که پایش را از کشورمان بیرون گذاشت، همه چیز را فراموش کرد. می‌دانید چرا؟

  شما که خودتان این بحث را آغاز کردید، خودتان هم ادامه بدهید.
  چون دیگر اسم ایران برای او صرف نداشت! او قرار بود جای دیگری پول دربیاورد و دیگر لزومی نداشت سایت رسمی‌اش به زبان فارسی باشد و …

  مثل اینکه دل پری دارید؟!
  نه، بحث این حرف مطرح نیست، تا اسم یک نفر مثل افشین قطبی وسط می‌آید، برخی‌ها سینه چاک می‌دهند که فلان است و بهمان! چرا کسی به این نکته که من گفتم، اشاره نمی‌کند؟

  منظورتان را متوجه نمی‌شویم؟
  منظورم را بعداً می‌گویم. خیلی حرف‌ها در سینه دارم اما اجازه بدهید فعلاً سکوت کنم. همین ‌قدر بدانید که حضور بعضی‌ها در ایران برای عده‌ای خاص صرف می‌کند و … بگذریم!

  می‌شود نگذریم و شما واضح‌تر بگویید؟
  اجازه بدهید به موقع حرف‌هایم را خواهم زد. لطفاً روی این حرف‌های من هم فکر کنید!

  برچسب ها :

  نظرات