آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10277
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اظهارنظر سرمربی و بازیکنان تیم فوتسال هنرمندان در خصوص دیدار با ژاپن

  آوای شمال/ محمدرضا حیدریان کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران و کاپیتان تیم هنرمندان گفت: دیدار خوبی بود و دو تیم بازیکنان توانمندی در ترکیب داشتند و مسابقه اول همیشه از اهمیت فراوانی برخوردار است. وی اظهارداشت: چمن سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بد نبود و من از این سالن ورزشی با تیم ملی فوتسال […]

  آوای شمال/ محمدرضا حیدریان کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران و کاپیتان تیم هنرمندان گفت: دیدار خوبی بود و دو تیم بازیکنان توانمندی در ترکیب داشتند و مسابقه اول همیشه از اهمیت فراوانی برخوردار است.

  وی اظهارداشت: چمن سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بد نبود و من از این سالن ورزشی با تیم ملی فوتسال خاطرات فوق العاده ای دارم که دوباره برایم تکرار شد.

  محمدرضا مهدوی سرمربی تیم فوتسال هنرمندان هم در خصوص حضور نداشتن پژمان جمشیدی گفت: جمشیدی از ناحیه عضله دوقلوی پا مصدوم است و نمی تواند در این رقابت ها حضور داشته باشد.

  بازیکن اسبق تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: تیم ایران دیدار خوبی را مقابل ژاپن برگزار کرد و تیم های شرکت کننده بازیکنان خوبی را با خود به ایران آورده اند و نشان می دهد که از فوتبالیست ها هم در ترکیب تیم های خود استفاده می کنند.

  وی بیان داشت: تیم ایران هم بازیکنان خوبی دارد و می تواند در جام جهانی هنرمندان موفق باشد.

  محمد نوازی بازیکن اسبق استقلال هم گفت: دیدار نخست در هر تورنمنت همیشه حساس و از اهمیت زیادی برخوردار است و بازی خوب تیم ما نوید بخش روزهای بهتری در آینده را می دهد.

  امیرعلی دانایی از دیگر بازیکنان تیم فوتسال هنرمندان هم که به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب ایران حضور داشت، گفت: دیدار خوبی را امروز (یکشنبه) داشتیم و تیم ایران بهتر از این هم می تواند باشد.

  وی در خصوص اینکه ورزش سخت تر است یا هنر؟ گفت: هر دو سخت هستند و هر کاری سختی های خودش را دارد.

  نخستین دوره جام جهانی فوتسال هنرمندان از امروز( یکشنبه) با حضور تیم های هنرمندان ۸ کشور تا ۸ هشتم اسفندماه در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

  در گروه یک این مسابقات تیم های برزیل، جمهوری آذربایجان، سوئد، رومانی و در گروه دوم ایران، ژاپن، ترکیه و لهستان به مصاف هم می روند.

  تیم هنرمندان ایران در مرحله گروهی نخستین دوره جام جهانی فوتسال هنرمندان به ترتیب در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه با ژاپن، ترکیه و لهستان روبرو می شود.

  برچسب ها :

  نظرات