آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ , Sunday 8 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10274
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  اولین تغییر نژادفلاح در پرسپولیس

  آوای شمال/ محمد حسین نژادفلاح پس از دعوت از محمد ابراهیم خلیلی به ساختمان باشگاه پرسپولیس و برگزاری جلسه‌ای از انتصاب وی به عنوان معاون مالی و اداری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس خبر داد. نژادفلاح در جلسه با پرسنل باشگاه پرسپولیس خبر انتصاب خلیلی به عنوان معاون مالی اداری باشگاه را اعلام کرد و گفت: […]

  آوای شمال/ محمد حسین نژادفلاح پس از دعوت از محمد ابراهیم خلیلی به ساختمان باشگاه پرسپولیس و برگزاری جلسه‌ای از انتصاب وی به عنوان معاون مالی و اداری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس خبر داد.

  نژادفلاح در جلسه با پرسنل باشگاه پرسپولیس خبر انتصاب خلیلی به عنوان معاون مالی اداری باشگاه را اعلام کرد و گفت: خوشحالم که در خدمت آقای خلیلی هستیم و او تمامی امورات مربوط به مسائل اداری و مالی و همچنین سازمانی باشگاه را بر عهده خواهد داشت.

  بنده از سال ۱۳۸۴ سابقه همکاری با باشگاه پرسپولیس را داشته و به بحث‌های کلان باشگاه اشراف دارم اما در جریان مسائل ریز و سازمانی داخل باشگاه نبوده‌ام و این امور را آقای خلیلی با توجه به تجربیات ارزنده‌ای که از آن برخوردار هستند پیگیری می‌کنند تا ما بتوانیم امورات کلان باشگاه و تیم فوتبال را سازماندهی کرده و برای رفع مشکلات اساسی اقدام نمائیم.

  محمد ابراهیم خلیلی که سابقه عضویت در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در زمان ریاست ناصر نوآموز و عضویت در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ را داشته، به عنوان مدیر عامل و عضو هیأت مدیره باشگاه نساجی مازندران نیز در فوتبال ایران کار کرده و علاوه بر این به عنوان شهرداری در مناطق تهران مشغول به کار بوده است.

  خلیلی مولف بیش از ۱۰ عنوان کتاب بوده و برخی کتاب‌های وی از جمله «صفات مربیان»، «ارزش و ورزش» و «دیدگاه ما» در حوزه مدیریت ورزشی بوده است.

  خلیلی طی ماه‌های گذشته شهردار شهرستان رشت و قائم مقام و مشاور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران فعالیت داشته است.

  ادامه فعالیت تفرشی و جمشیدی به عنوان معاونین اقتصادی و برنامه‌ریزی و امور حقوقی

  محمد حسین نژاد فلاح در جلسه با پرسنل باشگاه پرسپولیس از ادامه فعالیت عبدالله تفرشی به عنوان معاون برنامه ریزی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس خبر داد.

  نژاد فلاح در جلسه با پرسنل باشگاه افزود: آقای تفرشی در زمان مدیریت‌های قبلی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کردند و بنده نیز در شهرداری سابقه همکاری با ایشان را داشته‌ام و امیدواریم آقای تفرشی بتواند در وظایف خطیری که دارند موفق و موید باشند.

  تفرشی در جلسه با پرسنل باشگاه پرسپولیس ضمن آرزوی موفقیت برای نژاد فلاح تاکید کرد: امیدوارم بتوانیم با برنامه‌ریزی‌های اصولی در زمینه‌های امور اقتصادی گام‌های بلندی برای امور اقتصادی و تجاری باشگاه برداریم.

  نژاد فلاح در جلسه با پرسنل باشگاه پرسپولیس ضمن معارفه حسین قدوسی به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، با بیان سوابق و تجربیات رسانه‌ای وی از فعالیت پندار خمارلو به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فعالیت حسین خبیری به عنوان مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در رقابت‌های داخلی خبر داد و بر ادامه همکاری جمشیدی به عنوان مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد.

  نژادفلاح از سابقه همکاری با جمشیدی در مقاطع مختلف و تجربیات وی در امور حقوقی باشگاه به نیکی یاد کرد و به اتفاق وی برای شرکت در جلسه‌ای دیگر ساختمان باشگاه را ترک کرد.

  برچسب ها :

  نظرات