آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 20 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10268
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  در مورد میردورقی عذاب وجدان دارم/منظوری نداشتم و عذرخواهی می‌کنم

  آوای شمال/ جمشید شاه‌محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران درباره صحبت‌های اخیر خود درباره مبین میردورقی اظهار داشت: در کل باید بگویم که درباره این مسئله سوء‌تفاهم پیش آمده بود و قصدم این نبود که بخواهیم این بازیکن را زیر سوال ببرم. وی بیان کرد:‌در حال حاضر نیز وجدان خودم از زدن این حرف‌ها […]

  آوای شمال/ جمشید شاه‌محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران درباره صحبت‌های اخیر خود درباره مبین میردورقی اظهار داشت: در کل باید بگویم که درباره این مسئله سوء‌تفاهم پیش آمده بود و قصدم این نبود که بخواهیم این بازیکن را زیر سوال ببرم.

  وی بیان کرد:‌در حال حاضر نیز وجدان خودم از زدن این حرف‌ها ناراحت است چرا که من باعث شدم مبین میردورقی و خانواده‌اش ناراحت شوند و جا دارد که از این افراد عذرخواهی کنم و به نظر من این بازیکن در آینده جزو بهترین‌ها خواهد بود.

  شاه محمدی تصریح کرد:‌از حرف‌های درباره این منظوری نداشتم و تمام هدفم این بود که باشگاه پرسپولیس نگاهی هم به تیم‌های پایه داشته باشد و از حضور این بازیکنان نیز استفاده نماید.

  وی درباره جلسه خود با نژاد فلاح قائم مقام باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: جلسه خوبی بین مربیان‌ تیم‌های پایه و نژاد فلاح قائم مقام باشگاه برگزار شد و بر همین اساس قرار شد که مطالبات بازیکنان هرچه زودتر پرداخت شود و از سال های بعد رسیدگی بیشتر به تیم‌های پایه را در راس کار خود قرار دهند.

  پیشکسوت فوتبال بیان کرد: همچنین قرار شد که بیشتر به تیم‌های پایه رسیدگی شود و شرایطی مهیا گردد که از تیم‌های پایه نیز خروجی به بزرگسالان داشته باشد و این بازیکنان بتوانند در آینده به تیم‌های بزرگسالان راه پیدا کنند.

  برچسب ها :

  نظرات