آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ , Sunday 19 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 102507
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ارسال دومین محموله لوازم ورزشی اهدایی ستاد اجرایی به ۱۶ استان کشور

  معاون اجتماعی بنیاد احسان از ارسال نخستین محموله لوازم ورزشی اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال ۹۸ به ۱۶ استان کشور خبر داد و گفت: سه استان سیل‌زده خوزستان، لرستان و خراسان شمالی در بین این استانها قرار دارند.

  آوای شمال/ محمد ترکمانه؛ معاون اجتماعی بنیاد احسان درباره ارسال دومین محموله لوازم ورزشی اهدایی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در قالب پویش لیگ احسان به مناطق محروم و کم‌برخوردار اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در راستای خدمت‌رسانی به مناطق محروم کشور در قالب پویش لیگ احسان، ۱۰۰ هزار قلم کالا و تجهیزات ورزشی را به این مناطق ارسال می‌کند و این اقلام از طریق خانه‌های ورزش احسان که در کنار مساجد، دهیاری‌ها و دیگر مراکز عمومی دایر می‌شوند در هر استان توزیع می‌شود.

  وی با بیان اینکه در هر بسته لوازم ورزشی اهدایی ۱۲ قلم کالا و تجهیزات ورزشی قرار دارد، تصریح کرد: امروز در دومین مرحله ارسال این اقلام ورزشی ۵۷ بسته لوازم ورزشی به ۱۶ استان کشور ارسال می‌شود.

  معاون اجتماعی بنیاد احسان افزود: در بین ۱۶ استانی که امروز این اقلام ورزشی ارسال می‌شود سه استان سیل‌زده‌ی خوزستان، لرستان و خراسان شمالی نیز قرار دارند.

  ترکمانه خاطرنشان کرد: طی یک هفته ۶ هزار نفر به‌طور میانگین از این لوازم ورزشی اهدایی بهره‌مند می‌شوند و می‌توانند از این تجهیزات استفاده ‌کنند.

  لازم به ذکر است، آیین آغاز ارسال ۱۰۰ هزار قلم کالا و تجهیزات ورزشی به ۲ هزار و ۵۰۰ منطقه کم‌برخوردار کشور و اختتامیه پویش مردمی لیگ احسان ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در سالن ورزشی هرندی تهران برگزار شد؛ پویش مردمی لیگ احسان به همت بنیاد برکت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) راه‌اندازی شده بود و هموطنان می‌توانستند با شماره‌گیری #۴۰۳۰* برای تجهیز مناطق محروم به کالای ورزشی به این پویش بپیوندند.

  برچسب ها :

  نظرات