آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 14 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10238
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دویدن مسافت ۲کیلومتری برای دستگیری سارق

  آوای شمال/ ساعت ۴ و ۱۵ دقیقه بامداد، بیست چهارم بهمن ماه ماموران گشت کلانتری ۱۵۴ چیتگر در حین گشت زنی در منطقه «ورد آورد» بودند که با تجمع ۱۰ نفر از زنان و مردان که همگی مضطرب بودند، مواجه شدند. زمانی که ماموران علت تجمع را پرسیدند، مردم اعلام داشتند که دو نفر در […]

  آوای شمال/ ساعت ۴ و ۱۵ دقیقه بامداد، بیست چهارم بهمن ماه ماموران گشت کلانتری ۱۵۴ چیتگر در حین گشت زنی در منطقه «ورد آورد» بودند که با تجمع ۱۰ نفر از زنان و مردان که همگی مضطرب بودند، مواجه شدند.

  زمانی که ماموران علت تجمع را پرسیدند، مردم اعلام داشتند که دو نفر در داخل کوچه قصد سرقت لاستیک یکی از خودرو های پارک شده را داشتند که با دیدن آنان از محل گریختند.

  در ادامه موضوع به مرکز پیام کلانتری اعلام و ماموران به جستجوی متهمان فراری پرداختند که پس از چند دقیقه تعقیب و مراقبت دو متهم در یکی از خیابان های اطراف شناسایی شدند.

  پسران تبهکار با دیدن ماموران در دو جهت مخالف شروع به دویدن کردند که ماموران جداگانه به تعقیب آنان پرداختند.

  متهم ردیف اول پس از چند صد متر دویدن خسته شد و با پرتاب آجر قصد فرار از دست ماموران داشت که بی نتیجه ماند.

  ولی متهم ردیف دوم که از آمادگی جسمانی خوبی بهره مند بود، با دویدن حدود بیش از دو کیلومتر وارد یکی از خیابان های فرعی شد و قصد داشت از دیوار یکی از خانه ها بالا برود و وارد منزل مردم شود که مامور انتظامی روی دیوار متهم را مورد هدف گلوله قرار داد.

  سرگرد عبدالله حسینی، رییس کلانتری ۱۵۴ چیتگر با اعلام این خبر، افزود: هر دو پسر جوان، از سارقان حرفه ای پایتخت بودند که در بررسی از آنان تعدادی کارت ماشین و اموال مسروقه کشف شد.

  سارق تیرخورده جهت سیر مراحل درمانی به بیمارستان منتقل شد.

  برچسب ها :

  نظرات