آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10235
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری باند شیشه ای، عاملان زورگیری از مسافران

  آوای شمال/ آبان سال جاری چندین فقره سرقت به عنف از مسافران خودروهای سواری در حالی به پلیس گزارش شد که بررسی ها نشان می داد اعضای این باند در سرقت خودرو نیز نقش دارند. سرهنگ حسین بیدمشکی اضافه کرد: تحقیقات پلیسی بیانگر آن بود که اعضای یک باند حرفه ای با ۲دستگاه خودرو سمند […]

  آوای شمال/ آبان سال جاری چندین فقره سرقت به عنف از مسافران خودروهای سواری در حالی به پلیس گزارش شد که بررسی ها نشان می داد اعضای این باند در سرقت خودرو نیز نقش دارند.

  سرهنگ حسین بیدمشکی اضافه کرد: تحقیقات پلیسی بیانگر آن بود که اعضای یک باند حرفه ای با ۲دستگاه خودرو سمند و پراید مسروقه، طعمه های خود را به عنوان مسافر سوار می کنند و سپس در یک فرصت مناسب اموال آنان را به سرقت می برند بنابراین ماموران انتظامی وارد عمل شدند و یکی از سارقان را که جواد نام دارد در حالی که سوار بر پراید مسروقه بود دستگیر کردند. وی تصریح کرد: این متهم در مراحل بازجویی ۳ همدست دیگر خود را نیز به پلیس معرفی کرد که اعضای دیگر باند نیز در منطقه همت آباد مشهد توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

  رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ۴ عضو این باند که ۲۴ تا ۲۶ سال دارند همگی معتاد به شیشه هستند و از ۴ تا ۸ فقره سابقه کیفری دارند. سرهنگ بیدمشکی با اشاره به این که متهمان تاکنون به ۱۳فقره زورگیری از مسافران اعتراف کرده اند گفت: متهمان بیشتر سرقت های خود را در مناطق قاسم آباد، خواجه ربیع، پلیس راه امام هادی (ع) ، میدان امام خمینی (ره) و … انجام داده اند.این مقام انتظامی یادآور شد: آنان گوشی های تلفن همراه و وجوه نقدی مسافرانی را که سوار خودرو می شدند به عنف سرقت می کردند و اقدامات مجرمانه خود را نیز با ۲ دستگاه خودرو سمند و پراید مسروقه انجام می دادند که بررسی ها در این باره همچنان ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات