آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ , Friday 20 September 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101836
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  نامه معاونت فرهنگی به بانک شهر برای رفع منع صدور بن کارت ۶۲۳ اهل قلم/ ۵۳۰ هزار تراکنش تا ظهر امروز

  معاون اجرایی نمایشگاه های بانک شهر از نامه معاونت فرهنگی ارشاد به بانک شهر برای رفع منع صدور بن کارت برای ۶۲۳ نفر از اهالی قلم خبر داد.

  آوای شمال/ سید رضا اکرمی معاون اجرایی نمایشگاه های بانک شهر از ثبت ۵۳۰ هزار تراکنش تا پیش از ظهر امروز در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

  وی ادامه داد: هم چنین تاکنون ۷۰ هزار و ۵۰۰ بن کارت  کتاب نیز تاکنون صادر شده است.

  اکرمی ادامه داد: ۶۲۳ نفر از اهالی قلم طبق نامه‌ای که خانه کتاب به ما داده است نتوانسته اند بن کتاب را دریافت کنند. مشکل از آنجا شروع می شود که این افراد یا دیون بانکی دارند  یا اطلاعاتی که در کد شتاب بانک مرکزی از انها وجود دارد تا کنون ارسال نشده است. ما برای این ۶۲۳ نفر از نظر بانک مرکزی نمی‌توانیم بن کارت صادر کنیم. هر شخصی که اطلاعات بانکی ناقص داشته باشد، نه تنها بانک شهر بلکه هیچ بانک دیگری نمی‌تواند برایش کارت صادر کند.

  وی افزود: در کنار این برخی از افراد بدهی بانکی دارند که نمی‌توانیم برایشان بن کارت صادر کنیم.

  اکرمی از نامه محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس نمایشگاه کتاب تهران برای رفع مشکل این ۶۲۳ نفر خبر داد و گفت: این نامه برای بانک شهر فرستاده شده است تا بتوانیم راهکاری پیدا کنیم تا این مشکل برطرف شود. باید جلساتی برگزار شود تا ببینیم می شود راهکاری اتخاذ کرد تا برای این تعداد از اهالی قلم بن کارت صادر شود؟.

  وی  همچنین در پاسخ به این پرسش که بن کارت های دانشجویی و اساتید تنها در نمایشگاه کتاب تهران قابلیت خرید دارد یا خیر گفت؟ این بن کارت ها تا یک ماه بعد از نمایشگاه کتاب تهران نیز اعتبار دارد.

  برچسب ها :

  نظرات