آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10182
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ اسفند, ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  تجمع جمعی از پرستاران کشور مقابل مجلس

  آوای شمال/ جمعی از پرستاران و کامیون‌داران از سراسر کشور صبح امروز (یکشنبه ۳ اسفند ماه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. نماینده تجمع‌کنندگان پرستاران درباره مشکلاتشان گفت: یکی از خواسته‌های ما، اجرای بدون قید و شرط قانون بر زمین مانده تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و اجرای کامل قانون ارتقای بهره‌وری است. وی افزود: خواسته دیگر […]

  آوای شمال/ جمعی از پرستاران و کامیون‌داران از سراسر کشور صبح امروز (یکشنبه ۳ اسفند ماه) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

  نماینده تجمع‌کنندگان پرستاران درباره مشکلاتشان گفت: یکی از خواسته‌های ما، اجرای بدون قید و شرط قانون بر زمین مانده تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری و اجرای کامل قانون ارتقای بهره‌وری است.

  وی افزود: خواسته دیگر ما اجرای عدالت در پرداخت تا سه برابر اختلاف و همچنین تغییرات بنیادی در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که بر این اساس برخی مناصب و پست ها در گروه پیراپزشکان قرار گیرد.

  همچنین تجمع دیگری از سوی جمعی از کامیون‌داران کامیون دانگ فنگ T۳۰۰مقابل مجلس صورت گرفته که نماینده این تجمع‌کنندگان گفت: این تجمع بعد از ۷ سال برای چندمین بار صورت گرفته است.

  وی ادامه داد: شرکت سایپا دیزل، کامیون دانگ فنگ T۳۰۰ چینی که کارائی نداشته و استاندارد نیست را به جای نیسان دیزل ژاپن و به جای ۳۰ میلیون تومان تمام شده، ۵۰ میلیون نقدی و ۷۴ میلیون به صورت اقساط حساب کرده است.

  این نماینده تجمع‌کنندگان اضافه کرد: اکنون سایپا دیزل تعدادی کامیون را توقیف کرده و اعلام کرده در صورت عدم تسویه حساب، بقیه کامیون‌ها را نیز توقیف و کارت سوخت آنها را باطل می‌کند، از این رو از مسئولان خواهشمندیم عدالت را برای ما اجرا کنند.

  برچسب ها :

  نظرات