آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101815
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  امام جمعه محمودآباد:

  تحریم های ظالمانه دشمن، نشانه نفس های آخرشان است/ ضرورت ترویج فرهنگ کار و تلاش در جامعه

  امام جمعه محمودآباد گفت: ملت ایران راه حل از گذر مشکلات و سختی‌ها را پیدا کرده و از تنگناهای کوتاه مدت بیرون خواهد آمد و زیر بار باج خواهی دشمنان نمی‌رود.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید داود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: رونمایی صفحه دیگری از خصومت‌های دولت مستکبر آمریکا بر علیه ملت ایران بار دیگر روحیه ددمنشی و غیرانسانی دولتمردان این کشور را نشان داده است.

  وی افزود: با لغو معافیت صادرات نفت ایران به بعضی از کشورهای طرف قرارداد با کشورمان و چنگ و دندان نشان دادن‌های غیر متعارف بنای بر ایستادگی در مقابل همه مقررات و تعهدات بین‌المللی داشته و با این اقدام رئیس هیات حاکمه آمریکا هنوز فکر می‎کند به‌عنوان پلیس مطلق‎العنان جهان بوده و باید همگان از آنان متابعت کنند.

  موسوی با اشاره به تحریم دوباره و واکنش ملت در مقابل این تحریم‌ها، بیان کرد: آمریکایی‌ها باید بدانند فشار به کشورمان ملت بزرگ‌ما را منسجم‎تر و همبستگی آنها را بیشتر و صف مقابله با هرگونه توطئه‌ای را مقاومتر و متحدتر می‌سازد و حاکمان آمریکا دچار درماندگی و خطای راهبردی در محاسبات خود شده و هرگونه اقدامی را از روی استیصال اعلام و به مورد اجرا می‌گذارند.

  امام جمعه محمودآباد تاکید کرد: آنها قطعا می‌دانند ملت ایران راه حل گذر از مشکلات و سختی‌ها را پیدا کرده و تنگناهای کوتاه مدت را در مقابل عزت و قدرت دائمی خود تحمل و زیر بار باج خواهی دشمن نخواهد رفت و ما راه مقابله با این سخت‌گیری‌های ظالمانه را دقیقا دانسته و در جبهه مقابله با تحریم و تهدید کاملا هوشمندانه عمل کرده و با پایداری و تکیه بر توانمندی‌های داخل مسیر پیشرفت و توسعه این کشور را علیرغم توطئه دشمنان فراهم‌تر می‌نماید.

  این مسؤول درباره جنایات تازه آل سعود در گردن زدن مخالفان و منتقدان، بیان کرد: دولت جبار و فاسد عربستان در یک اقدام دسته جمعی ۳۷ نفر از فعالان مدنی و شیعه که از منتقدان حکومت بودند را اعدام کرده و این اقدام در حالیست که این غاصبان حرمین شریفین بی‌محابا دست در خونریزی مردم بی گناه زده و با همه جنایات مکرر در سوریه، عراق، یمن، لیبی و داخل کشور عربستان همچنان مورد حمایت می‌باشد.

  وی اضافه کرد: چشم همه مجامع جهانی و سازمان‌های بین‌المللی برعلیه این همه جنایت و آدم کشی بسته شده و گویا خاکستر مرگ بر سر همه این مجموعه‌ها ریخته شده است.

  موسوی یادآور شد: قدرت‌های بی‌وجدان جهانی و سازمان‌های بین‌المللی باید بدانند که این سکوت مرگبار همراه با جنایت یک روزی دامان آنها را خواهد گرفت و آه مظلومان اثرخود را خواهد گذاشت و آنها با پول‌های مردم مسلمان عربستان چشم آنها را بر روی حقیقت بسته ولی این وضع پایدار نخواهد ماند و سرانجام دست انتقام مظلومان جهان دامن آنها را گرفته و به سزای اعمال ننگینشان خواهند رسید.

  وی تصریح کرد: سرگشتگی و روسیاهی در تاریخ برای آنهایی باقی خواهد ماند که این همه جسارت و جنایت در حق بشریت و تحمیل ناامنی به ملت‌ها و انسان‌های بی گناه می‌بینند ولی درمقابل پول از جانی و متجاوز دفاع می‌کنند.

  امام جمعه محمودآباد درباره سخنان رهبری در جمع کارگران و ضرورت بکارگیری توسط همه دلسوزان عزت کشوراز این فرامین، اظهار کرد: این سخنان مانند همه نصایح گذشته سرشار از امید و آینده روشن بوده و عصاره این مواضع تکیه بر مواضع داخلی،تکیه بر توان، ظرفیت و ابتکار داخلی،کاهش وابستگی به فروش نفت،فرهنگ کار و تولید و تلاش و توجه به رفاه ملت،رشد اقتصاد در کنار ارتقاء معنویت و اخلاق،توجه به جوانان باانگیزه و تحصیل کرده و پرتلاش بعنوان محور رسیدن به آینده روشن است.

  این مسؤول تاکید کرد: عصبانیت دشمن ناشی از تلاش و یکپارچگی ملت ایران است و وحدت،همدردی و تلاش ملی بسیار مهم است و تلاش این روزهای دشمنان نشانه آخرین نفس‌های دشمنان است و تحریم‌ها با مقابله حساب شده نهایت به نفع مردم تمام خواهد شد.

  موسوی در پایان با اشاره به فرمایش رهبری  گفت: تلاش آمریکا برای مسدود کردن مسیر صادرات نفت به نتیجه نخواهد رسید و ملت ایران ملتی نیست که علیه ائ توطئه کنند و او ساکت بنشیند و باید فرهنگ کار و تولید وتلاش را ترویج دهیم چون تحقق این اهداف به کار و تلاش مستمر نیاز دارد.

  برچسب ها :

  نظرات