آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 2 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101797
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه سرخ رود:

  وزارت اطلاعات پوسته سخت نظام است/ اتحاد و همبستگی ملی خنثی ساز نقشه های دشمن

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: وزارت اطلاعات جزو پوسته‌های سخت نظام است که به هیچ وجه نباید آسیب پذیر شود، وزارت اطلاعات متعلق به نظام است هر جایی که پایگاه دشمن می‌تواند باشد آنجا، جای شماست و باید حضور داشته باشید … در همه […]

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخ‌رود اظهار کرد: وزارت اطلاعات جزو پوسته‌های سخت نظام است که به هیچ وجه نباید آسیب پذیر شود، وزارت اطلاعات متعلق به نظام است هر جایی که پایگاه دشمن می‌تواند باشد آنجا، جای شماست و باید حضور داشته باشید … در همه جاها، باید مراقب باشید که رصد دائمی داشته باشید نگذارید کوری بماند پیشگیری و اقدام به هنگام خیلی مهم است (مقام معظم رهبری).

  وی افزود: خوش به حالتان ای سبز پوشان وادی عشق و شهود که تیری در چشم شیاطین هستید ای سپاهی که حضرت امام ره در جایگاه سپاه فرموده است کاش من هم یک پاسدار بودم در یکی از هشتک‌ها خواندم اگر تروریست یعنی قاسم سلیمانی همان که آسایشمان را مدیون او و یارانشان هستیم پس قلمت بشکند اگر ننویسی من هم تروریسمم من هم پاسدارم من هم سپاهی‌ام.

  موسوی آملی خاطرنشان کرد: سپاهی که برای دفاع از حریم آل بیت و وطن شهید و جانباز می دهد و غرق در خون می شود و امروز هم برای هموطن سیل زده در کشور عزیزش غرق در گل می شود و طبق فرمایش حضرت آقاعنوان پاسدار یادگار روزهای افتخار برای همه ی دوران تاریخ ما در آینده و یادگار لحظه های حساس این انقلاب است که اگر پاسدار نبود هیچ چیز نبود و هیچ چیزی نمی‌ماند.

  این مسؤول یادآور شد: حماقت دولت ضد بشری آمریکا در تروریستی خواندن نیروهای مسلح انقلابی کشورمان انسجام، یکپارچگی، مقاومت و ایستادگی و اراده راسخ ملت ایران را در مقابله با هر گونه مداخله مستکبرین عالم صد چندان خواهد کرد.

  امام جمعه سرخ‌رود بیان کرد: هدف آمریکا در ایام روز پاسدار از این اقدام وقیحانه صرفاً ایجاد جنگ روانی برای تأثیر گذاری بر بازار و اقتصاد ایران می باشد فقط این را باید دید آیا برای کدخدا پرستان و لیبرال های وطنی، باز هم چنان برجام و FATF موضوعیت خواهد داشت یا نه؟

  وی در ادامه بیان کرد: مسؤولان باید اختلافات داخلی را از موضوعیت خارج کرده و نمایش اتحاد و همبستگی ملی برای خنثی سازی هدف دشمن یک ضرورت انقلابی است و ایران اسلامی در مقابل حماقت جدید ترامپ تصمیم هوشمندی خواهد گرفت.

   موسوی آملی درخصوص علت عصبانیت آمریکا از سپاه بیان کرد: ترامپ باید عصبانی از سپاه پاسداران باشد و سپاه را تروریستی بنامد چون مانع تجزیه ایران شد در دفاع مقدس و دفاع از حریم وطن و ولایت درخشید هفت تریلیون دلار آمریکا برای غارت غرب آسیا را بی خاصیت کرد در تحریم اقتصادی با پروژه هایی مثل ستاره خلیج فارس ناامید شد و نتوانست برجام ۲ و ۳ را عملی کند و جلوی توسعه و توان پهپادی و موشکی ایران را بگیرد.

  وی تاکید کرد: وزیر امور خارجه آمریکا پمپئو روی کمک جریان نفوذ داخلی مخصوصاً غرب شیفته های عاشق کدخدا در ایران حساب ویژه ای باز کرده است نفوذی های نام آشنا را باید شناخت که متأسفانه روزنامه های زنجیره ای بجای وحدت در این زمان حساس بجای اینکه حمایت خود را به ظاهر هم نشان دهند بعد از این اقدام ترامپ دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند.

  این مسؤول درباره برخورد سایر کشورها با آمریکا اظهار کرد: درسی که پوتین به این دیپلمات مدعی بلد بودن زبان دنیا داد بعد این که آمریکا رسماً از پیمان موشکی INF خارج شد روسیه هم ۲۴ ساعت نگذشته بود اعلام کرد که از این توافقنامه خارج می شود از مجلسیان عزیز که نمایش همبستگی با سپاه را نشان دادند و همچنین دستگاه دیپلماسی اقدام ضروری را خواستاریم و از این فرصت استثنائی که آمریکا به ما داده است بجای اینکه نیروهای سنتکام که شامل ستاد فرماندهی کل نیروهای ارتش آمریکا در منطقه غرب آسیا، شرق آفریقا و آسیای مرکزی می شود را تروریست اعلام کنند باید تمام نیروهای ارتش آمریکا را در هر نقطه جهان که هستند، تروریست بداند؟! و نباید مجلس تصمیم در این باره را موکول به تصمیم هفته آینده کنگره آمریکا کند.

  وی در پایان گفت: ما از امکانات و دسترسی های فراوانی برای پاسخ دندان شکن و پشیمان کننده به آمریکا و متحدانش برخورداریم که نباید آنها را از دست بدهیم از جمله اینکه تنگه هرمز در اختیار ماست این را ترامپ بداند اگر در منطقه از این به بعد کوچکترین تعرضی را سپاه پاسداران عزیز ببیند از شرق مدیترانه تا غرب افغانستان را به گورستان سربازان آمریکایی مبدّل خواهیم ساخت.

  برچسب ها :

  نظرات