آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101795
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  وزارت اطلاعات از بدو شکل گیری سالم بوده و هست

  خطیب جمعه محمودآباد به تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری این وزارت و مجموعه اطلاعاتی از اول سالم درست شده و تا به امروز سالم ماند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدداود موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: رهبری در دیدار شرکت کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم فهم قرآن و عمل به آن را تامین کننده سعادت بشر در دنیا و آخرت دانستند.

  وی افزود: رهبری فرمودند بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌های امت اسلامی و بشریت به علت عمل نکردن به معارف قرآنی بوده و امروز به لطف الهی در جمهوری اسلامی اقبال مردم به ویژه جوانان به معارف قرآنی و تمسک به آن روز به روز در حال گسترش است.

  امام جمعه محمودآباد خاطرنشان کرد: همین تمسک به قرآن مایه سعادت، قوت و عزت نظام اسلامی خواهد بود و امت اسلامی بر سر دوراهی بسیار مهم عمل به قرآن که سختی‌های زیادی دارد و کرنش در مقابل مستکبرین که امروز کشورهای اسلامی بجای اشدا علی الکفار،نوکر و پیرو آمریکا شدند،قرار گرفتند.

  این مسؤول درباره نقش مساجد در کشور بیان کرد: دهه آخر ماه شعبان فرصت مغتنمی است برای آمادگی بیش از پیش مومنان برای بهره‌مندی بیشتر از فرصت طلایی معنوی ماه مبارک رمضان، روزهایی که دل و جان مومنان با خانه تکانی معنوی از خانه دلها و غبارروبی و عطرافشانی خانه خدا برای بهار قرآن و نور و بندگی آماده می‌شوند.

  موسوی بیان کرد: دهه تکریم و تعظیم مساجد فرصتی است تا از تریبون قدسی نماز جمعه و منابر و محافل دینی و فرهنگی نقش و کارکردهای سازنده مساجد در جامعه اسلامی به ویژه در گام دوم انقلاب اسلامی توجه شود.

  وی یادآور شد: مساجد آیینه‌های تمام نمای بیت‌الله در سراسر هستی‌اند که جلوه‌های زیبای بندگی مومنان را منعکس و بازتاب می‌دهند و مسجد به عنوان جایگاه تقویت اخوت و همبستگی ایمانی به منزله پایگاه خدمات اجتماعی و فرهنگی است پس برای استقبال از بهار عبادت خانه بندگان خدا را عطرافشانی کنید.

  موسوی با تبریک فرارسیدن میلاد با سر سعادت ولی عصر امام زمان (عج) فرارسیدن هفته سربازان گمنام را که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری این وزارت و مجموعه اطلاعاتی که از اول سالم درست شده و تا به امروز سالم ماند را تبریک گفتند

  امام جمعه محمودآباد درباره سالروز تشکیل سپاه عنوان گفت: در دوم اردیبهشت سال ۵۸ امام دستور تشکیل سپاه را داده‌اند که از بدو پیدایش و با حضور مخلصان بعد از دو سال از تشکیل این نهاد انقلابی امام فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

  این مسؤول اضافه کرد: امروز نهال بسیار ضعیف به یک درخت تنومند تبدیل شده که در هماوردی با آمریکا و اذنابش همه عالمیان را در مات و مبهوت برده و دشمنان و قلدران را به مبارزه طلبیده و امروز نقش سپاه در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی نقشی بسیار حساس در منطقه راهبردی، در جهان کلیدی و اساسی که دشمنان واقف به جایگاه او بوده و هستند و لذا هر روز بر شیطنت بر علیه این نهاد انقلابی می‌افزایند.

  موسوی با توجه به انتخاب سخنگوی وزارت امور خارجه کشور که اهل این شهر هست و تفاهم نیروهای سیاسی شهر، اظهار کرد: انتصاب سید عباس موسوی که از فرزندان بسیجی و ایثارگر این منطقه بوده را به عنوان سخنگوی دستگاه دیپلماسی به مردم محمودآباد و استان مازندران تبریک گفته و از همین تریبون استفاده می‌کنم که آقایان محمودآبادی‌ها چرا قدر خودمان را نمی‌دانیم چرا به خودباوری نمی‌رسیم چرا ما از داشته‌ها و ظرفیت‌های خودمان استفاده نمی‌کنیم.

  وی در پایان گفت: هر کسی تقصیر را به گردن دیگری می‌اندازد لااقل برای خدا و آینده این شهرستان و فرزندان‌مان بیاییم دست وحدت و برادری داده و شما شهرستان فریدونکنار که کوچک‌تر از محمودآباد از نظر جمعیت هست نگاه کنید در این سال‌ها چند دوره خودنمایی کرد چرا چون مجموعه شهرستان یکدست بودند یعنی شما واقعا نمی‌توانید یکدست باشید الان وقت تصمیم عقلای این شهرستان است تا دیر نشده به خود بیایید لااقل یکبار در تاریخ بماند که مردم خواستند و ما خواستیم و به خواسته‌مان رسیدیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات