آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ , Monday 10 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101793
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ فروردین, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده
 •   

  یادداشت:

  سربازان گمنام امام زمان( عج)؛ مجاهدان خاموش وطن

  سربازان گمنام امام زمان(عج) همچون مجاهدان خاموش هستند که با فداکاری و جانفشانی های پیدا و پنهان خود نعمت امنیت را به کشور ارزانی داشته اند.

  آوای شمال/ این روزها که مزین است به نیمه شعبان و میلاد باسعادت حضرت ولی‌عصر عج‌ا… بعنوان هفته سربازان گمنام امام زمان عج‌ا… نیز نامگذاری شده است از این رو ضمن عرض تبریک بمناسبت بزرگداشت خدمات و زحمات بی‌نظیر سربازان گمنام امام عصر (عج) و به تعبیر مقام معظم رهبری مجاهدان خاموش لازم است چند نکته هر چند کوتاه در وصف ایثارگری‌ها و از خود گذشتگی‌های این عزیزان به سمع و نظر مخاطبان گرامی برسانم.

   

  بدون شک گستردگی اقدامات و مأموریت‌های تخصصی وزارت اطلاعات که در برخی موارد با همراهی و بهره‌گیری از سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی صورت می‌گیرد از کسی پوشیده نیست.

  اقتدار وزارت اطلاعات که دارای بی‌نظیرترین راندمان عملکردی در میان سازمان‌های اطلاعاتی دنیاست باعث گردیده تا هر روز بیشتر از گذشته بر محبوبیت و تثبیت جایگاه این وزارتخانه بیافزاید تا جایی که بدون اغراق می‌توان گفت که این سازمان یکی از مجرب‌ترین و تراز اول‌ترین سازمان‌های اطلاعاتی دنیا به لحاظ دقت، سرعت، شجاعت و… در انجام مأموریت‌های محوله به شمار می‌رود.

  خنثی‌ سازی ده‌ها عملیات خرابکارانه طی سال‌های اخیر قبل از اینکه دست جنایتکاران به خون هم‌وطنانمان آلوده شود، دستگیری عبدالمالک ریگی بعنوان سرکرده گروه تروریستی جندالشیطان در یک عملیات متحیر کننده که دستگاه‌های اطلاعاتی دنیا را مات و مبهوت کرد، تسلط کامل به تحرکات امنیتی در کشورمان و حتی فراتر از مرزهای ایران اسلامی، شناسایی و برخورد قاطعانه با مجرمان اقتصادی، قاچاق کالا، موادمخدر و بسیاری دیگر از مسائل مجرمانه که در این نوشتار مجال طرح همه آنها نخواهد بود همه و همه از جمله افتخارات و اقداماتی است که سربازان جان برکف امام زمان (عج) و خادمان ملت در وزارت اطلاعات برای برقراری امنیت کشورمان انجام می‌دهند تا مردم عزیزمان در جای جای این خطه پهناور در کمال آرامش و آسایش زندگی کنند.

  آری امنیت همه جانبه‌ایی که امروز در ایران اسلامی بدست آمده و به جرأت می‌توان گفت ما امن‌ترین کشور دنیا به شمار می‌رویم همه مرهون ایثار و از خود گذشتگی‌های فرزندان این مرزوبوم و وزارتخانه‌ای است که زبده‌ترین نیروهای اطلاعاتی و امنیتی دنیا را در اختیار دارد.

  مجاهدان خاموشی که با خلاقیت و ابتکارات منحصر به فرد خویش در عرصه امنیت و مسائل اطلاعاتی ناامیدی استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را به ارمغان آورده است.
  درپایان بار دیگر هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را به محضر حضرت ولی‌عصر، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران اسلامی و تمامی جان برکفان این نهاد مقدس تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

  برچسب ها :

  نظرات