آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 1017
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد
 •   

  گردهمایی لبیک یا رسول الله در امامزاده ابراهیم آمل برگزار می‌شود

  آوای شمال/ نهمین جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه مازندران با حضور مدیر کل، معاونان و مدیران ستادی و شهرستان‌های این استان و همچنین مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران  ظهر امروز در موقوفه قرآنی محمودآباد برگزار شد. حجت‌الاسلام ستار علیزاده در ابتدای این جلسه با تسلیت ایام اربعین حسینی با اشاره به مدیریت […]

  آوای شمال/ نهمین جلسه شورای اداری اوقاف و امور خیریه مازندران با حضور مدیر کل، معاونان و مدیران ستادی و شهرستان‌های این استان و همچنین مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران  ظهر امروز در موقوفه قرآنی محمودآباد برگزار شد.

  حجت‌الاسلام ستار علیزاده در ابتدای این جلسه با تسلیت ایام اربعین حسینی با اشاره به مدیریت علوی در جامعه گفت: جای خالی مدیریت علوی در دنیای امروز به خوبی احساس می‌شود.

  وی افزود: امروز بی‌عدالتی، کشتار مردم بی‌دفاع و مظلوم و بی‌عدالتی در جهان بیداد می‌کند و دنیا نیاز به عدالت و مدیریت علوی دارد.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خاطرنشان کرد: باید عدالت و مدیریت علوی در جهان حاکم شود و ما افتخار می‌کنیم که در کشور جمهوری اسلامی ایران حکومت علوی برقرار است و الگوی عدالت و مدیریت علوی در جامعه ما مقام معظم رهبری است.

  علیزاده با بیان آیات و روایات و سخنان مقام معظم رهبری، داشتن ایمان و ارتباط با خدا، مهر و عطوفت نسبت به مردم، سعه صدر، ظلم نکردن به دیگران، پنهان کردن عیوب دیگران، داشتن لیاقت و شایستگی برای امور، ریاست طلب و خودکامه نبودن و نظارت بر کارها و امور را از نشانه‌ها و شاخص های مدیریت علوی دانست.

  وی همچنین با اشاره به اهمیت وقف، بقاع متبرکه و موقوفات گفت: این سنت حسنه و اماکن مذهبی امانت بزرگی در دست اوقاف است که کارکنان سازمان اوقاف افتخار دارند تا گفتمان مقام معظم رهبری که همان گفتمان مکتب نبوی و علوی و فاطمی است در خدمت قرآن و اهل بیت(ع) را پیاده می‌کنند.

  وی هدف برگزاری این جلسات را پیگیری مصوبات در حوزه‌های مختلف معاونت و ستاد استان دانست و ابراز داشت: در این جلسه مشکلات را بررسی و راهکارهای عملی ارائه می‌شود.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در پایان از برگزاری زیارت اربعین و همچنین همایش لبیک یا رسول‌الله در روز وفات پیامبر گرامی اسلام خبر داد و افزود: این همایش در مرقد مطهر امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان آمل برگزار می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات