آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 15 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 101694
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۷
 • شما اینجا هستید :اخبار برگزیده > اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه سرخ رود:

  برخی از مسئولان آدرس غلط به مردم ندهند/ مردم؛ بهترین بسته حمایتی مسئولان کشور

  خطیب جمعه سرخ رود با اشاره به اظهار نظرهای عجیب برخی مسئولان گفت: مسئولان باید مواظب اظهارنظرهای خود باشند بعضی از اظهارنظر ها باعث انحراف جامعه خواهد شد و نباید بعضی آدرس غلط به جامعه دهند.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی در خطبه های نماز جمعه این هفته سرخ رود با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص رسیدگی به معیشت مردم اظهار کرد: طبق فرمایش معظم له رسیدگی به معیشت مردم مهم ترین وظیفه دولتمردان است و نه تهدید، نه وعده و قول و نه حتی امضای آمریکا و اروپا اعتبار ندارد.

  وی افزود: مسئولان باید قدر مسئولیت را بدانند و مراقب رفتار و گفتار و کردار خود باشند و بر اساس فرمایش رهبری الگوی مدیریتی شما باید الگوی رفتاری و مدیریتی امیرالمومنین (ع) باشد.

  خطیب جمعه سرخ رود خاطرنشان کرد: مسئولان باید مواظب اظهارنظرهای خود باشند بعضی از اظهارنظر ها باعث انحراف جامعه خواهد شد و نباید بعضی آدرس غلط به جامعه دهند.

  موسوی آملی با بیان معضل بریز و بپاش های دستگاه های دولتی بیان داشت: درآمد و هزینه های مجموعه های دولتی باید مشخص و شفاف باشد تا جلوی پروژه عصبانی کردن مردم با عدم نظارت بر مجموعه ها گرفته شود.

  وی ادامه داد: دولت باید تمام همت را بر این بگذارد که با انسجام و وحدت و یکپارچگی بین دولت و مردم مشکلات کشور را مرتفع کنند.

  خطیب جمعه سرخ رود به عدم عمل به تعهدات اروپایی ها پس از آمریکا اشاره کرد و با بیان اینکه بر اساس آیات ۲۰۴ و ۲۰۵ سوره بقره مبنی بر اینکه “بترسید از دشمنان فاسدی که در ظاهر اظهار محبت می کنند” تصریح کرد: با گفتار درمانی اروپا، مشکلات کشور حل نخواهد شد چرا که اروپایی ها به ظاهر اظهار دوستی می کند و در عمل به دنبال منافع شخصی خودشان هستند.

  موسوی آملی در پایان گفت: مسئولان نظام با بهترین بسته حمایتی که همان مردم هستند می توانند مشکلات کشور را حل کنند و باید طوری باشید که مردم مثل مادر شما را در آغوش گرفته و در هر سمتی و در هر جایگاهی هستید، مردم را بپذیرفته و از مردم جدا نباشید.

  برچسب ها :

  نظرات